Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 769

Verne Gyula: Egy sorsjegy. Ford.: Ilosvai Hugó. Bp., 1889, Sachs és Pollák, (Márkus Samu-ny.), Franklin, 147+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült kötéssel és kijáró lapokkal.
24874.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Kondor Vilmos: A korona ügynöke. 2018, Libri. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
24875.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Meller, Béla: Erlebtes und Erdachtes. Sopron, 1937, Röttig-Romwalter-ny., 166+[2] p. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban, kissé koszos borítóval. Ritka!
24876.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Láng Zsolt: Bestiárium Transylvaniae. Az ég madarai. Pécs, 1997, Jelenkor Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24877.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Válogatott kínai közmondások. Ferences Világmissziók 39. szám. Bp., Ferences Világmissziók Országos Központja. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
24878.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Csurgai Russ Zoltán: Lombhullás. Költemények. Pozsony, 1904, Bodnár Samu. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24879.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Csiky Gergely 3 műve, Olcsó Könyvtáras kiadások: A nagymama. Vígjáték három felvonásban.; Anna. Dráma egy felvonásban.; [Az udvari kalap] Bp., 1883-1905, Franklin, 106+2;+44+4 p.+4 (üres lapok) sztl. lev.+5-174 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, hiányos: nyomdahibás, az első 4 lap üres, az 5 oldaltól kezdődik a mű.
24880.

Csiky Gergely 3 műve, Olcsó Könyvtáras kiadások:
A nagymama. Vígjáték három felvonásban.;
Anna. Dráma egy felvonásban.;
[Az udvari kalap]
Bp., 1883-1905, Franklin, 106+2;+44+4 p.+4 (üres lapok) sztl. lev.+5-174 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, hiányos: nyomdahibás, az első 4 lap üres, az 5 oldaltól kezdődik a mű.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Sándor Pál jubileumi emlékalbum. Az OMKE elnöke hetvenedik születésnapja és parlamenti tevékenységének harmincadik évfordulója alkalmából. Kiadta az Országos Magyar Kereskedelmi Egyesülés Bp. 1930. Tolnai. Kopott, foltos, aranyozott egészvászon kötésben.
24881.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Lőrinczy Huba: Búcsú a kultúrától. Márai Sándor: A Garrenek műve. DEDIKÁLT! Szombathely, 1998., BÁR, 156 p. Kiadói papírkötés.
24882.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Rubinyi Mózes: Mikszáth Kálmán stílusa és nyelve. Mikszáth Kálmán munkái. Bp., 1910, Révai, 246 p. Kiadói szecessziós, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, foltos borítóval és gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban.
24883.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Dezsényi Béla (összeáll.): A magyar hírlapirodalom első százada (1705-1805). Bp., 1941, MNM Országos Széchenyi Könyvtára. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24884.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Erdélyi Zsuzsanna: Hegyet hágék, lőtőt lépék. Archaikus népi imádságok. Bp., 1976, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
24885.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft