Meller, Béla: Erlebtes und Erdachtes. Sopron, 1937, Röttig-Romwalter-ny., 166+[2] p. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban, kissé koszos borítóval. Ritka!
Válogatott kínai közmondások. Ferences Világmissziók 39. szám. Bp., Ferences Világmissziók Országos Központja. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
Csiky Gergely 3 műve, Olcsó Könyvtáras kiadások: A nagymama. Vígjáték három felvonásban.; Anna. Dráma egy felvonásban.; [Az udvari kalap] Bp., 1883-1905, Franklin, 106+2;+44+4 p.+4 (üres lapok) sztl. lev.+5-174 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, hiányos: nyomdahibás, az első 4 lap üres, az 5 oldaltól kezdődik a mű.
Sándor Pál jubileumi emlékalbum. Az OMKE elnöke hetvenedik születésnapja és parlamenti tevékenységének harmincadik évfordulója alkalmából. Kiadta az Országos Magyar Kereskedelmi Egyesülés Bp. 1930. Tolnai. Kopott, foltos, aranyozott egészvászon kötésben.
Rubinyi Mózes: Mikszáth Kálmán stílusa és nyelve. Mikszáth Kálmán munkái. Bp., 1910, Révai, 246 p. Kiadói szecessziós, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, foltos borítóval és gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban.
Dezsényi Béla (összeáll.): A magyar hírlapirodalom első százada (1705-1805). Bp., 1941, MNM Országos Széchenyi Könyvtára. Kiadói papírkötés, jó állapotban.