Csiky Gergely 3 műve, Olcsó Könyvtáras kiadások:
A nagymama. Vígjáték három felvonásban.;
Anna. Dráma egy felvonásban.;
[Az udvari kalap]
Bp., 1883-1905, Franklin, 106+2;+44+4 p.+4 (üres lapok) sztl. lev.+5-174 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, hiányos: nyomdahibás, az első 4 lap üres, az 5 oldaltól kezdődik a mű.