Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 769
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3518744
24886
524
Verne Gyula: A gőzház. Ford.: Szász Károly. Bp., [1930], Franklin-Társulat, 356 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3519042
24887
524
Ignácz Rózsa: Rézpénz. A szerző, Ignácz Rózsa (1909-1979) színésznő, író, műfordító által aláírt példány! Bp., 1938, Dante, [2]+453+[1] p. Átkötött egészvászon-kötésben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3519124
24888
524
Kolligátum az Olcsó Könyvtár füzetekből, 2 kötet: Berzsenyi Dániel versei. A költő életrajzával Toldy Ferencztől. 7. kiadás. Hozzákötve: Szigeti veszedelem. 9. kiadás. Bp., 1901-1905, Franklin, 268+4;+302 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés.; Fenini Caesar: Az olasz irodalom rövid története. Ford.: Zigány Árpád. Hozzákötve: A latin irodalom története. Összeáll.: Occioni Onorato. Ford.: Kiss Ernő. Bp., 1894-1899,Franklin, 171+1;+412+4 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés.; még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3520648
24889
524
Meyer Konrád Ferdinánd válogatott költeményei. Fordította: Szigethy Lajos. Fordító által dedikált! Bp., 1925, Kókai Lajos. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3520685
24890
524
Hámor Vilmos: Mosolyszüret java - borsa. Mazsolázás az eddigi öt porcióból. + Ráadásdózis. DEDIKÁLT! 2017, Szerzői. Kiadói kartonált papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3521003
24891
524
Brankovics György (szerk.): Arany kincstár. Legújabb nélkülözhetetlen tanácsadó minden család és háztartás számára. Bp., 1919, Franklin-Társulat, 159+[1] p. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3521036
24892
524
Benczés Tibor: Üzen a múlt. Mesék, legendák. Számozott (45./100), a szerző által aláírt példány! [Bp., 1942, Faragó Imre-ny.], 206 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, hiányzó címlappal, egy kijáró lappal. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3521498
24893
524
Fukuyama, Francis: Poszthumán jövendőnk. Bp., 2003, Európa. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3519925
24894
524
2200
Tomcsányi Lajos: A tánc. Erkölcstani értekezés. Bp., 1914, Apostol-ny., 31+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, foltos borítóval, néhány foltos oldallal. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
3513846
24895
524
Ryo Kan: 44 haiku. Terebess, Budapest, 1999. Kiadói papírkötés, olvasatlan, szép állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3514034
24896
524
Marconnay Tibor: Az idők kertje. Bp., 1938, Kivonulás. DEDIKÁLT Passuth Lászlónak! Egészvászon kötésben, kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3514308
24897
524
Kováts Zsolt: Kutyaiskola. Bp., 1986, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft