Berzsenyi Dániel versei. A költő életrajzával Toldy Ferencztől. 7. kiadás. Hozzákötve: Szigeti veszedelem. 9. kiadás. Bp., 1901-1905, Franklin, 268+4;+302 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés.;
Fenini Caesar: Az olasz irodalom rövid története. Ford.: Zigány Árpád. Hozzákötve: A latin irodalom története. Összeáll.: Occioni Onorato. Ford.: Kiss Ernő.
Bp., 1894-1899,Franklin, 171+1;+412+4 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés.;