Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 769

Kiss Áron (szerk.): Magyar gyermekjáték-gyűjtemény. Bp., 1891, Hornyánszky Viktor, XVI p.+ 15-518 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, sérült, kijáró elülső szennylappal és címlappal, tulajdonosi névbejegyzésekkel, az 1-14. oldalak hiányoznak.
24850.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Kozán Imre: Fekete Ugar. Bukarest, 1978, Kriterion. Kiadói papírkötés
24851.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Ferdinánd Zoltán, Nagy M. Hedvig: Feles. Bp., 2018, BadaDada Alapítvány. MIndkét szerző által aláírt példány. Kiadói papírborító
24852.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Magyar dalfüzér. A legkedveltebb és legujabb népdalokból. Összeáll.: Purcsi J. Pepi, zenetanító. B[ékés]csaba, 1883, Povázsay Testvérek, VIII+1+214 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült kötéssel, hiányzó szennylapokkal.
24853.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Mérő László: Emberi matek. Ötperces írások. 2016, Tericum. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
24854.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Platonov, Andrej: Dzsan. 2004, Nagyvilág. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24855.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Tolsztoj, Lev: Háború és béke. Bp., 1974, Európa. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
24856.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Roberts, Monty: Az igazi suttogó. Bp., 2000, Orion Könyvek. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24857.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Anakreón: Anakreóni versek. Anakreóni dalok, töredékek. Fordította Devecseri Gábor. Illusztrálta Szász Endre. Bp., 1962. Magyar Helikon. Megjelent 6700 példányban. Ebből 1300 példány félbőr kötésben, számozva. Ez a könyv a 278. számú példány. Aranyozott kiadói félbőr kötésben, a kötéstáblák kissé elszíneződtek
24858.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Petőfi. [Bp.], 2007,P&amp;V Tanácsadó Kft, 2+303+1 p. Számozott (007./100), a kiadók által ALÁÍRT példány! Kiadói aranyozott egészműbőr-kötés, jó állapotban.
24859.

Petőfi. [Bp.], 2007,P&V Tanácsadó Kft, 2+303+1 p. Számozott (007./100), a kiadók által ALÁÍRT példány! Kiadói aranyozott egészműbőr-kötés, jó állapotban.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Palasovszky Béla: Őszi harmat után. Versek. DEDIKÁLT! Mindszent, 1926, Horváth Antal, 63 p. Átkötött modern egészvászon-kötés, bekötött eredeti de foltos illusztrált papírborítóval.
24860.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Jókai Anna 2 műve, mind a kettő a szerző, Jókai Anna (1932-2017), a Nemzet Művésze címmel kitüntetett, kétszeres Kossuth-díjas és József Attila-díjas író- és költőnő által DEDIKÁLT példány.   Breviárium. Vál. és szerk.: Tenke Sándor. Bp., 2005, Széphalom Könyvműhely. Első kiadás. 227+3 p. Kiadói aranyozott műbőr-kötés.;  Jókai Anna: Ne féljetek. Bp.,1998,Széphalom, 342+2 p. Kiadói kartonált papírkötés.
24861.

Jókai Anna 2 műve, mind a kettő a szerző, Jókai Anna (1932-2017), a Nemzet Művésze címmel kitüntetett, kétszeres Kossuth-díjas és József Attila-díjas író- és költőnő által DEDIKÁLT példány.

Breviárium. Vál. és szerk.: Tenke Sándor. Bp., 2005, Széphalom Könyvműhely. Első kiadás. 227+3 p. Kiadói aranyozott műbőr-kötés.;

Jókai Anna: Ne féljetek. Bp.,1998,Széphalom, 342+2 p. Kiadói kartonált papírkötés.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft