Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 769
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3475339
25246
524
Nyirő József: Kopjafák. Bp., 1934, Révai, 228 p. Kiadói halina-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3476002
25247
524
Kalevala. Bp., 1985, Magyar Helikon. Kiadói hímzett vászonkötés. Kiadói tékában, volt könyvtári példány. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3477252
25248
524
Szepes Mária: A vörös oroszlán. Az örök élet itala. Bp., 2007, Édesvíz. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3477289
25249
524
Szentmiklósi Tamás: Aki nem lép egyszerre... Piliscsaba, 2022, Dr. Kotász. Kiadói kartonált papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3478239
25250
524
Laár András: Kiderülés. Bp., 2018, Kossuth. Kiadói papírkötés, foltos, hullámos lapokkal. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3478362
25251
524
Harmony Nice: Szív mágia. Fedezd fel a mindennapjaidban rejlő varázslatot. Ford.: Erdő Orsolya. Bp., 2022, Édesvíz. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3478448
25252
524
Madonna Gauding: A meditáció bibliája. A meditáció fajtáinak átfogó kézikönyve. Pécs,2008,Alexandra. Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3479883
25253
524
Köves István: Na, nehogy már, kegyelmes uram. - Színe-java napjainkig. - DEDIKÁLT! (Testvérének.) Bp.,[2018.], Kövpress. Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3480940
25254
524
Kortárs. Irodalmi és kritikai folyóirat. I. évf. 1. sz. 1957. szeptember. Szerk.: Darvas József, Tolnai Gábor. Bp., 1957., Zrínyi, 159+1 p.Kiadói papírkötés, a hátsó borító belsején rajzzal. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3481189
25255
524
Christie, Agatha: Poirot mester bravurja. Bp., Palladis. Kiadói papírkötés, széteső állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3482107
25256
524
Rilke, Rainer Maria: Duinói elégiák. fordította Tandori Dezső és Tellér Gyula. Helikon Stúdió X. 1988, Helikon. Megjelent 4500 példányban. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3482294
25257
524
Szikszai Fabricius Balázs latin-magyar szójegyzéke 1590-ből Budapest, 1906. MTA. 141 + [6]p. Sajtó alá rendezte Melich János. Kiadói papírborítóval. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft