Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 769

Marina Lewycka: Rövid traktortörténet ukránul. Bp., 2007, Geopen. Kiadói papírkötés,
25366.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Titus Lucretius Carus: A természetről. Debrecen, 1957, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. + Az Ókori Irodalom Kiskönyvtára sorozat 2 kötete: Persius és Iuvenalis: Szatírák. Ford.: Muraközy Gyula.; Boethius: A filozófia vigasztalása. Ford.: Hegyi György. Az utószót írta: Szepessy Tibor. Bp.,1977-1979, Európa. Kiadói kartonált papírkötések, kissé kopott borítókkal, az első gerince sérült.
25367.

Titus Lucretius Carus: A természetről. Debrecen, 1957, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. + Az Ókori Irodalom Kiskönyvtára sorozat 2 kötete:
Persius és Iuvenalis: Szatírák. Ford.: Muraközy Gyula.;
Boethius: A filozófia vigasztalása. Ford.: Hegyi György. Az utószót írta: Szepessy Tibor. Bp.,1977-1979, Európa. Kiadói kartonált papírkötések, kissé kopott borítókkal, az első gerince sérült.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Charlotte Chandler: Én, Fellini. Ford.: Ladányi Katalin. Federico Fellini (1920-1993) világhírű, BAFTA-díjas olasz filmrendező és forgatókönyvíró. Bp., 1998, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
25368.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Kálmán Zsófia: Félálomban. DEDIKÁLT! 1992, Orex Bt. Kiadói papírkötés.
25369.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Kisfalusi János: Nagyot fordulta világ. Honnan? Hová? DEDIKÁLT! Viszló, 2005, Kisfalusi János. Kiadói papírkötés.
25370.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Krúdy Gyula: Mohács vagy két árva gyermek vergődése. Bp., 1926, Pantheon. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
25371.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Film. Színház. Muzsika.: Kállai Ferenc. [Bp.], 2009, MTI. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés
25372.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Cseh Gusztáv: Hatvan főember. Az előszót és a képek ismertetését László Gyula írta.  "Panthon avagy Képes Csarnoka Hatvan Főembernek, akik a mi Pátriánkban születtek, életek vagy tértek örök nyugalomra és az igazság oltalmazásában, különféle szép dolgok alkotásában jóemlékezetüket fennhagyták. Históriás könyvekből egybeszedegette és régi ábrázolásokról szép hasonlatosságal rézre karcolta Cseh Gusztáv kolozsvári képíró...." Bp., 1988., Európa, 132+4 p. Reprint. Cseh Gusztáv munkáinak reprodukcióival illusztrált (nyomatok.) Kiadói kartonált papírkötés, műanyag védőborítóban.
25373.

Cseh Gusztáv: Hatvan főember. Az előszót és a képek ismertetését László Gyula írta.
"Panthon avagy Képes Csarnoka Hatvan Főembernek, akik a mi Pátriánkban születtek, életek vagy tértek örök nyugalomra és az igazság oltalmazásában, különféle szép dolgok alkotásában jóemlékezetüket fennhagyták. Históriás könyvekből egybeszedegette és régi ábrázolásokról szép hasonlatosságal rézre karcolta Cseh Gusztáv kolozsvári képíró...." Bp., 1988., Európa, 132+4 p. Reprint. Cseh Gusztáv munkáinak reprodukcióival illusztrált (nyomatok.) Kiadói kartonált papírkötés, műanyag védőborítóban.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Alfred Amenda: Eroica. [Beethoven életének regénye.] A szerző, Alfred Amenda író német nyelvű DEDKÁCIÓJÁVAL (dátumozva), beragasztott papírlapon. Ford.: Sárkozy Elga. Bp., 1964., Európa, 653+2 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
25374.

Alfred Amenda: Eroica. [Beethoven életének regénye.] A szerző, Alfred Amenda író német nyelvű DEDKÁCIÓJÁVAL (dátumozva), beragasztott papírlapon.
Ford.: Sárkozy Elga. Bp., 1964., Európa, 653+2 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Kisfaludy Sándor: Gyula szerelme. Bp., 1889, Franklin, 234+4 p. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső előzéklap hiányzik, 11,5x8,5x1,5 cm
25375.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Hézser Gábor: Kötőjeles történetek. DEDIKÁLT! Bp., 1999, Kálvin Kiadó. Kiadói papírkötés.
25376.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Margit. A kötetet Filippinyi Éva állította össze. DEDIKÁLT! Bp., 1989, Helikon. Kiadói egészbársony-kötés.
25377.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft