Szabó G. László: Vasrózsa. A szerző által DEDIKÁLT példány! Beszélgetés Törőcsik Marival. Bratislava/Pozsony, 1998., Madách-Posonium. Kiadói papírkötés. + Magyar színész. Szerk.: Szenkovits Péter. Szomatbhely, 1997, Magánkiadás. Az előző kötet szerzője, Szabó G. László újságíró-író, tolmács, kulturális menedzser ajándékozási soraival. Kiadói papírkötés.
Jókai Anna: Szegény Sudár Anna. A szerző által ALÁÍRT példány! Bp.,1989,Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kissé kopott borítóval.
Önarckép. Emlékkönyv Für Lajos tiszteletére. Szerk.: Bíró Friderika, Móricz Péter. Körmend, 2020., Körmendi Kulturális Központ, Múzeum és Könyvtár. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Gyurkó János emlékére. 1952-1996. Szerk.: Bartos Csilla, Nové Béla. Bp., 1977, Hatodik Síp Alapítvány. Megjelent 1000 példányban. Gyurkó János(1952-1996) építőmérnök, politikus. 1990 és 1994 között országgyűlési képviselő, 1993 és 1994 között környezetvédelmi és területfejlesztési miniszter. Kiadói kartonált papírkötés, kopott kiadói papír védőborítóban.
Drunvalo Melchizedek: Az élet virágának ősi titka. I. kötet. Eredeti cím: The ancient secret of the flower of life. Fordította: Patkós Szilvia. Budakeszi, 1999., Mandala-Véda. Kiadói papírkötésben.
Stefan Zweig: A rendőrminiszter. Fouché élete. Ford.: Szinnai Tivadar. Bp.,én.,Pantheon. 2. kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.