Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 769

Szőke István Attila: Véremben őrizőm, napomban népem. Mesés költemények, történelmi versek, ábrándos regék. 2008, Koronás Kerecsen Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
25138.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Tolsztoj 4 műve: Iljics Iván halála és egyéb elbeszélések. Ford.: Ifj. Pálóczi Horváth Lajos és Gellért Hugó. Szini Gyula bevezetésével. Zoltán Aranka és Zsengeri Rózsi illusztrációival.;  A kreutzer szonáta. Ford.: Gyagyovszky Emil. Bonkáló Sándor. Nasser Magda illusztrációival.;  Egy élet önvallomásokban. Napló-lapok és levelek. I-IV. köt. Sajtó alá rendezte ford.: Arthur Luther. Ford.: Gellért Hugó.;  Bp., én., Christensen és Társa - Gutenberg. A címlap keretrajzait Végh Gusztáv, a bekötést Kozma Lajos iparművészek tervezték. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítókkal, egy kötetben foltos lapokkal.
25139.

Tolsztoj 4 műve:
Iljics Iván halála és egyéb elbeszélések. Ford.: Ifj. Pálóczi Horváth Lajos és Gellért Hugó. Szini Gyula bevezetésével. Zoltán Aranka és Zsengeri Rózsi illusztrációival.;
A kreutzer szonáta. Ford.: Gyagyovszky Emil. Bonkáló Sándor. Nasser Magda illusztrációival.;
Egy élet önvallomásokban. Napló-lapok és levelek. I-IV. köt. Sajtó alá rendezte ford.: Arthur Luther. Ford.: Gellért Hugó.;
Bp., én., Christensen és Társa - Gutenberg. A címlap keretrajzait Végh Gusztáv, a bekötést Kozma Lajos iparművészek tervezték. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítókkal, egy kötetben foltos lapokkal.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Mécs László: Élőket nézek! Versek. Számozott, 1950. számú, kézzel számozott példány. A szerző, Mécs László (1895-1978) költő saját kezű aláírásával, Bajor Ágost ex libris-ével. Bp., [1938], Révai, 142 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült, deformált gerinccel.
25140.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Györffy László: Tiroli muskátli magyar erkélyen. Huszonegy beszélgetés nyugati magyarokkal. DEDIKÁLT! Bp., 1998, Mundus. Kiadói papírkötés
25141.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Drumár János: Kassiopeia. Gyoma, 1915, Kner Izidor. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
25142.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Verne Gyula: Tizenötéves kapitány. Bp., Franklin. 303p. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
25143.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Vegyes könyvtétel, 3 db: Matt Lamy: 100 megmagyarázhatatlan rejtély. Bp., 2005, Sziget Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval. + Forray Zoltán Tamás: Árpád a papkirály és a mágusok titkai. H.n., 1994, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés + Vághidi Ferenc: Nostradamus élete és jövendölései a XX: századra. Bp., 1989, Holnap Kiadó. Kiadói papírkötés.
25144.

Vegyes könyvtétel, 3 db:
Matt Lamy: 100 megmagyarázhatatlan rejtély. Bp., 2005, Sziget Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval. + Forray Zoltán Tamás: Árpád a papkirály és a mágusok titkai. H.n., 1994, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés + Vághidi Ferenc: Nostradamus élete és jövendölései a XX: századra. Bp., 1989, Holnap Kiadó. Kiadói papírkötés.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Berczik Árpád: A mi édes magyar nyelvünk. Bp., 1912, Országos Ismeretterjesztő Társulat. 75 + 2 p. Kiadói tűzött papírkötés, enyhén sérült borítóval.
25145.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Peterdi Sándor: Hópelyhek. Bp., 1898, Vass József. Peterdi Sándor (Popper Simon, 1868-1945): író, újságíró, posta- és távírófőtiszt. Postai munkája mellett jelentkezett írásaival, műveivel. ?Már húszéves korában a posta szolgálatába lépett, 1913-ban posta- és távírófelügyelővé, 1918-ban posta- és távíró-főfelügyelővé nevezték ki. 1891-től rendes munkatársa több fővárosi napilapnak, melyekbe társadalmi cikkeken és tárcákon kívül színi- és könyvbírálatokat ír. A Hópelyhek novelláskötet az első kiadott könyve." Kiadói egészvászon kötés, előzéklap hiányzik, kopottas állapotban.
25146.

Peterdi Sándor: Hópelyhek. Bp., 1898, Vass József.
Peterdi Sándor (Popper Simon, 1868-1945): író, újságíró, posta- és távírófőtiszt. Postai munkája mellett jelentkezett írásaival, műveivel. ?Már húszéves korában a posta szolgálatába lépett, 1913-ban posta- és távírófelügyelővé, 1918-ban posta- és távíró-főfelügyelővé nevezték ki. 1891-től rendes munkatársa több fővárosi napilapnak, melyekbe társadalmi cikkeken és tárcákon kívül színi- és könyvbírálatokat ír. A Hópelyhek novelláskötet az első kiadott könyve."
Kiadói egészvászon kötés, előzéklap hiányzik, kopottas állapotban.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
25147.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
25148.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
25149.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft