Licitálható
25146.
Könyvek: Egyéb ritkaságok
2 600 Ft
7,05 EUR, 8,13 USD
2 600 Ft
Peterdi Sándor: Hópelyhek. Bp., 1898, Vass József.
Peterdi Sándor (Popper Simon, 1868-1945): Ãró, újságÃró, posta- és távÃrófÅ‘tiszt. Postai munkája mellett jelentkezett Ãrásaival, műveivel. ?Már húszéves korában a posta szolgálatába lépett, 1913-ban posta- és távÃrófelügyelÅ‘vé, 1918-ban posta- és távÃró-fÅ‘felügyelÅ‘vé nevezték ki. 1891-tÅ‘l rendes munkatársa több fÅ‘városi napilapnak, melyekbe társadalmi cikkeken és tárcákon kÃvül szÃni- és könyvbÃrálatokat Ãr. A Hópelyhek novelláskötet az elsÅ‘ kiadott könyve."
Kiadói egészvászon kötés, előzéklap hiányzik, kopottas állapotban.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |