Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 769

Berkó Pál - Fehér Béla: Ki mit gyűjt? Bp., 1980, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, kopottas állapotban.
25402.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Szathmáry László: Magyar alkémisták. Fónagy Iván előtanulmányával, Móra László utószavával és a szerző kisebb alkémiatörténeti írásaival. Sajtó alá rendezte: Gazda István. Tudománytár. Bp., 1986., Könyértékesítő Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
25403.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Báthori Csaba: Hölderlin a toronyban. 1806-1843. Szövegdokumentumok. [Bp.], 1995., Új Mandátum. Kiadói papírkötés.
25404.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Tormay Cecile: Virágok városa - Szirének hazája. Jaschik Álmos rajzaival. (Bp.), 1935, Genius, 189+(1) p. Első kiadás. Kiadói zsinórfűzéses, hártyapapír borítású kartonált kötésben, a borító szélein a papírborítás kissé sérült.
25405.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Finta Sándor: Vásárosok. Regény. [Bécs],1933, Szerzői, (Bécs, St. Gabirel Missziós-ny.), 354 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
25406.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Vladimir Iljics Lenin. Marx-Engels-Lenin Intézet Moszkva. Moszkva, 1944, Idegennyelvű Irodalmi Kiadó, 1 t.+319+1 p. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült borítással a hátsó táblán.
25407.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Jókai Mór - Bródy Sándor: Ráby Mátyás viszontagságai. Jókai Mór: Rab Ráby c. munkájából a serdültebb ifjúság számára átalakította Bródy Sándor. Bp., 1915, Singer és Wolfner, 159+1 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, a gerincen címkenyomokkal, bélyegzésekkel, foltos lapokkal, sérült kötéssel és laza, kijáró lapokkal.
25408.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Mátrai Ferenc Béla: Szabad órák. Elbeszélések. DEDIKÁLT! Szegd, 1908, Engel Lajos. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
25409.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Krúdy Gyula: Mákvirágok kertje. Fehér Könyvek. Bp., 1914, Franklin. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapélekkel.
25410.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Tolsztoj, Leó: Ilijics Iván halála. Ford.: Szabó Endre. Pataky László rajzaival. Képes Regénytár. Bp., én., Könyves Kálmán. + Gorkij,Maxim: Három elbeszélés. Egyetemes Regénytár. Bp., én.,Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötések, kopott, kissé foltos borítókkal.
25411.

Tolsztoj, Leó: Ilijics Iván halála. Ford.: Szabó Endre. Pataky László rajzaival. Képes Regénytár. Bp., én., Könyves Kálmán. +
Gorkij,Maxim: Három elbeszélés. Egyetemes Regénytár. Bp., én.,Singer és Wolfner.
Kiadói egészvászon-kötések, kopott, kissé foltos borítókkal.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Mikszáth Kálmán: A fészek regényei. Egyetemes Regénytár II. évf. XVI. köt. Bp., 1887, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, laza fűzéssel.
25412.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Bródy Sándor: Emberek, Faust orvos. Egyetemes Regénytár. Bp., 1888-1890, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötések, kissé kopott borítókkal.
25413.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft