Porcelán

Tételek száma: 339

Lynn Bogue Hunt (1878-1960) festményének részleteivel díszített vadászkorsó, kis kopással, m: 14 cm
12367.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Herendi 4 darab reggeliző tányér, háncsnyomott perem, masszába nyomott jelzés, hibátlan, d: 21 cm
12368.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Kínai süteményes és kávés készlet, jelzett, teljes, kopással.
12369.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
4 darab márkázott bögre.
12370.

4 darab márkázott bögre.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
cca 1930 Rosenthal "Maria" 6 személyes kávés csésze készlet alátéttel. Jelzett, hibátlan, d: 10,5 cm
12371.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
Herendi Viktória mintás bonbonier, márkázott, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm, m: 10 cm
12372.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Herendi akt, kézzel festett, jelzett (Lux Elek), kis mázhibával, jelzett (masszába nyomott és rajzolt jelzéssel), 18,5 cm /// Herend Nude, hand-painted, signed (Lux Elek), with minor glaze imperfection, marked (both impressed and painted), height: 18.5 cm.
12373.

Licitálható
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50
Minimális ajánlat:
60 000 Ft
60 000 70 000 80 000
Német madaraknak fuvolázó fiú porcelán figura, sorszámozott, kis kopással, m: 14,5 cm
12374.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Herendi gyűrűtartó edényke, jelzett, szirmon pattogzással, d: 6,5 cm
12375.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Wedgwood 2 darab porcelán fedő, d: 13 cm
12376.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Italos flaska vicces jelenettel, m: 17 cm
12377.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
4 darab márkázott bögre.
12378.

4 darab márkázott bögre.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események