Porcelán Tételek száma: 339
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3471704
12367
522
Lynn Bogue Hunt (1878-1960) festményének részleteivel díszített vadászkorsó, kis kopással, m: 14 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3338796
12368
522
Herendi 4 darab reggeliző tányér, háncsnyomott perem, masszába nyomott jelzés, hibátlan, d: 21 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3468671
12369
522
Kínai süteményes és kávés készlet, jelzett, teljes, kopással. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3469350
12370
522
még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
3469247
12371
522
3400
cca 1930 Rosenthal "Maria" 6 személyes kávés csésze készlet alátéttel. Jelzett, hibátlan, d: 10,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
3468941
12372
522
Herendi Viktória mintás bonbonier, márkázott, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm, m: 10 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3444338
12373
522
60000
Herendi akt, kézzel festett, jelzett (Lux Elek), kis mázhibával, jelzett (masszába nyomott és rajzolt jelzéssel), 18,5 cm /// Herend Nude, hand-painted, signed (Lux Elek), with minor glaze imperfection, marked (both impressed and painted), height: 18.5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
60 000 Ft
60 000 70 000 80 000
3459822
12374
522
Német madaraknak fuvolázó fiú porcelán figura, sorszámozott, kis kopással, m: 14,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3468957
12375
522
Herendi gyűrűtartó edényke, jelzett, szirmon pattogzással, d: 6,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
3470419
12376
522
Wedgwood 2 darab porcelán fedő, d: 13 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3467370
12377
522
Italos flaska vicces jelenettel, m: 17 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
3469353
12378
522
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események