Porcelán

Tételek száma: 339

Rosenthal "Bremen" bögre. Designer: Katerina Hladikova. Jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
12319.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Aquincum térdelő akt, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
12320.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
cca 1920/30 Dietmar Urbach art deco váza, sorszámozott, delületi sérüléssel, m: 13 cm
12321.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Wedgwood 2 darab jasperware hamuzó, jelzett, kis kopással, 12x12 cm
12322.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Japán Kutani 13 részes kávés készlet, jelzett, közte pattogzással.
12323.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
12324.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Hollóházi matyó fiú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan,. m: 30 cm
12325.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Herendi Tertia háromrészes szett, tálkán repedéssel, d: 19 cm
12326.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Kínai rizsszem mintás rizsboros készlet, tálcával, kiöntővel, hibátlan, d: 26 cm
12327.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
Villeroy &amp; Boch "Switch 3" négyszemélyes kávészervírozó készlet, tálca és 4 csésze alátéttel. Jelzett, hibátlan.
12328.

Villeroy & Boch "Switch 3" négyszemélyes kávészervírozó készlet, tálca és 4 csésze alátéttel. Jelzett, hibátlan.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Sarreguemines 6 darabos dísztál készlet François Boucher festményeinek reprodukcióival díszítve, jelzett, egy tálon lepattanással, d: 19,5 cm
12329.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Bili Beléptidij 25 f. felirattal 3 cm
12330.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események