Porcelán Tételek száma: 339
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3429634
12415
522
Bavaria mid-century egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, minimális kopással, d: 19,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3279684
12416
522
2 db postás mintával ellátott Hollóházi porcelán tárgy: "Postás Művelődési Központ Budapest" tálca, 32,5x21,5 cm + "1987. HTI-TSZB" (Helyközi Távbeszélő Igazgatóság) korsó, m: 18,5 cm. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3433606
12417
522
4 darab fehér porcelán sün figura, kopással, h: 10-14 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3434739
12418
522
24000
Saphir spanyol porcelán lámpa párban. Fiú. lányka. Búrával, szép állapotban. Jelzett. 55 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
3427873
12419
522
12 darabos angol porcelán összeállítás, jelzett, közte sérültekkel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3432540
12420
522
Rosenthal "Tempelhof" hosszúkás szervírozótálca. Jelzett, hibátlan, 40x22 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3427183
12421
522
cca 1930/40 Csehszlovák asztalközép kínáló, jelzett, hibátlan, d: 31 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3426850
12422
522
Csehszlovák virágmintás kúrapohár pár, jelzett, hibátlan, m: 11 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3432059
12423
522
Sarah Key által tervezett bögre, hibátlan, m: 9,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3428617
12424
522
Sitzendorf távolba néző hölgy. Jelzett, kézzel festett, alja gyári hibás, m: 18 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3428518
12425
522
Meissen Wilhelm Pieck plakett, jelzett, dobozában, d: 15 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3417534
12426
522
Hollóházi korsó a Márkushegyi Bányászüzem emblémájával, jelzett, hibátlan, m: 19 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események