Porcelán Tételek száma: 339
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3394355
12463
522
6500
cca 1880-1900, virágmintás porcelán mosdókancsó, számozott, matricás, kopással, m: 30 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
3274352
12464
522
Porcelán csiga asztaldísz, m: 6,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3395457
12465
522
Plateelbakkerij Ivora Manufaktúra: Vilma holland királynő uralkodásának 25. évfordulójára gyártott emléktányér, 1923. Jelzett, lepattanással, d: 24 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3381256
12466
522
Rosenthal madármintás bonbonier. jelzett, lepattanással, d: 14 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
3361564
12467
522
F. Winkle & Co. "Pheasant" angol 11 darabos tál garnitúra, jelzett, kopással, 1-1 lepattanással, d: 20-22,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3385142
12468
522
Villeroy & Boch "Julie" reggeliző szett, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3380070
12469
522
Zsolnay hiányos étkészlet. Leveses tál, sültes tálak, sótartó. + 6 + 3 db tányér. Matricás, jelzett, kis kopással, egy tányéron lepattanással. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
3382643
12470
522
Drasche porcelán falilámpa, jelzett, kopással, 20x22 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3291664
12471
522
7 darab hagymamintás csésze alátéttel, különféle jelzésekkel, d: 10,5 cm, több javítással. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3361206
12472
522
9500
4 db klf német fehér mázas váza. 19-24 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
3362284
12473
522
Zsolnay pillangós tányér. Matricás, jelzett, kopással 24 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3363872
12474
522
6500
Régi német porcelán ülő és fekvő baba figurák, jelzés nélkül, kis kopással, m: 17,5 cm alatt még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események