Porcelán

Tételek száma: 339

cca 1880-1900, virágmintás porcelán mosdókancsó, számozott, matricás, kopással, m: 30 cm
12463.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
Porcelán csiga asztaldísz, m: 6,5 cm
12464.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Plateelbakkerij Ivora Manufaktúra: Vilma holland királynő uralkodásának 25. évfordulójára gyártott emléktányér, 1923. Jelzett, lepattanással, d: 24 cm
12465.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
12466.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
F. Winkle &amp; Co. "Pheasant" angol 11 darabos tál garnitúra, jelzett, kopással, 1-1 lepattanással, d: 20-22,5 cm
12467.

F. Winkle & Co. "Pheasant" angol 11 darabos tál garnitúra, jelzett, kopással, 1-1 lepattanással, d: 20-22,5 cm

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Villeroy &amp; Boch "Julie" reggeliző szett, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
12468.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Zsolnay hiányos étkészlet. Leveses tál, sültes tálak, sótartó. + 6 + 3 db tányér. Matricás, jelzett, kis kopással, egy tányéron lepattanással.
12469.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
Drasche porcelán falilámpa, jelzett, kopással, 20x22 cm
12470.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
7 darab hagymamintás csésze alátéttel, különféle jelzésekkel, d: 10,5 cm, több javítással.
12471.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
4 db klf német fehér mázas váza. 19-24 cm
12472.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
Zsolnay pillangós tányér. Matricás, jelzett, kopással 24 cm
12473.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
12474.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események