https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Porcelán

Tételek száma: 339

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Aquincum porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 36,5 cm
1
12487.

Aquincum porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 36,5 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
2 darab antik porcelán komatál, egyik sérült, d: 11 cm
1
12488.

2 darab antik porcelán komatál, egyik sérült, d: 11 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Régi kiöntő és cukordoboz, sérüléssel, m: 18 cm alatt
1
12489.

Régi kiöntő és cukordoboz, sérüléssel, m: 18 cm alatt

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
KPM keleti mintás cigaretta tartó és hamus, Kézzel festett jelzett, minimális kopással m: 5,5 cm
1
12490.

KPM keleti mintás cigaretta tartó és hamus, Kézzel festett jelzett, minimális kopással m: 5,5 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Meisseni gyümölcs mintás tál, Kézzel festett jelzett, kopással d: 18 cm
1
12491.

Meisseni gyümölcs mintás tál, Kézzel festett jelzett, kopással d: 18 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Alt Wien bukolikus jelenet. Porcelán figurák. Kézzel festett, jelzett, sérüléssel. 13x14 cm
1
12492.

Alt Wien bukolikus jelenet. Porcelán figurák. Kézzel festett, jelzett, sérüléssel. 13x14 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
EUR
,
29,69
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
Herendi lila mintás hamuzó, kézzel festett, jelzett, kopással, 13,5×9 cm
1
12493.

Herendi lila mintás hamuzó, kézzel festett, jelzett, kopással, 13,5×9 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3 db Német porcelán nyuszi és teknős tálka , jelzett, hibátlan 10 cm, 11 cm + virágos tálka d: 14 cm, kissé kopott
1
12494.

3 db Német porcelán nyuszi és teknős tálka , jelzett, hibátlan 10 cm, 11 cm + virágos tálka d: 14 cm, kissé kopott

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
EUR
,
15,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
Julius Greiner &amp; Sohn Bodenbach fajansz relief dísztál. Albrechtsburg. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 40 cm
1
12495.

Julius Greiner & Sohn Bodenbach fajansz relief dísztál. Albrechtsburg. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 40 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Sevres porcleán gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, sérülésekkel m: 10 cm Benne gipsz van
1
12496.

Sevres porcleán gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, sérülésekkel m: 10 cm Benne gipsz van

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Rosenthal studio-line Queensberry Marble váza. Terv.: Prof. Lord Queensberry. Jelzett, hibátlan, certifikáttal, díszdobozban, m: 18 cm
1
12497.

Rosenthal studio-line Queensberry Marble váza. Terv.: Prof. Lord Queensberry. Jelzett, hibátlan, certifikáttal, díszdobozban, m: 18 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
EUR
,
29,69
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
Zsánerjelenetes irizáló kisváza, jelzett, m: 13,5 cm
1
12498.

Zsánerjelenetes irizáló kisváza, jelzett, m: 13,5 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig


Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz