Porcelán

Tételek száma: 339

7 darab porcelán aljzat, kemenceajtó gomb, üveglezáró.
12391.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19
Minimális ajánlat:
700 Ft
700 800 900
Royal Albert "Horizons" 6 darabos süteményes tányér garnitúra, jelzett, kis kopással, d: 21 cm
12392.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Royal dux díszváza. mázas porcelán, jelzett, díszdobozban, hibátlan 14 cm
12393.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített bonbonier. Matricás, jelzett, kis kopással, 14x9 cm
12394.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38
Minimális ajánlat:
4 600 Ft
4 600 5 500 6 000
Aquincum 2 darab porcelán cipő, jelzett, h: 11 cm
12395.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Herendi eton mintás kaspó, jelzett, hibátlan, d: 11 cm, m: 8 cm
12396.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Drasche leveses tál, jelzett, kopással, d: 25 cm
12397.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Orosz halfigurás italos palack, jelzett, m: 25,5 cm
12398.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Koszorúsné aranyszínű festett mokkás / kávés készlet. Jelzett, minimális kopással, teljes.
12399.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Kosta Boda egyszemélyes étkezőkészlet. Csésze alátéttel, desszertes tányér, nagytányér, mélytányér. Jelzett, hibátlan, d: 24,5 cm
12400.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Hollóházi népi mintás Csepel Művek emblémás tányér. Matricás, jelzett, hibátan 24 cm Eredeti dobozában
12401.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Limoges 3 darab kézzel festett porcelán bross, jelzett, h: 5,5 cm alatt
12402.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események