Porcelán Tételek száma: 339
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3491940
12343
522
Fischer Emil kézzel festett csésze, jelzett, minimális kopással, m: 7 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3488381
12344
522
3200
3 darab kínai bölcs figura, m: 8,5 cm alatt még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3491948
12345
522
1895 Kézzel festett aranykontúrozott virágmintás csészealj, kopással, d: 14,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3492958
12346
522
2 db finn, Arabia porcelán tányér, matricás, jelzett, limitált, hibátlan d: 12 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3492947
12347
522
Áttört porcelán kínáló tál d: 20 cm, Kiöntő m: 13 cm j.n. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
3488216
12348
522
Herendi kék virágmintás csésze alátéttel. Jelzett, d: 14,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3488525
12349
522
Herendi plasztikus virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 13 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3481389
12350
522
7 darabos porcelán gyermekjáték készlet, pattogzással. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3488516
12351
522
14000
Zsolnay Szalonnázó paraszt. Terv.: Szomor János (1908-1980). Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 32,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
3483602
12352
522
Régi japán európai exportra szánt 6 darab vékonyporcelán csésze 8 darab alátéttel, jelzett, egyik alátéten repedés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3487444
12353
522
Rosenthal Bianchi design porcelán salátás tálak, 2 db eredeti dobozokban. d: 24,5 cm. Fehér mázas, jelzett, hibátlan, eredeti dobozban még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3490422
12354
522
3 db Obermaier Neustadt porcelán tálka. Matricás, jelzett, hibátlan 9,5 cm Eredeti dobozában még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események