Porcelán

Tételek száma: 339

Höchts dísztálka a Frankfurti Operaház képével, jelzett, hibátlan, d: 11 cm
12439.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
12440.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Royal Studio Collection 2 darab horoszkópos bögre, oroszlán és szűz jegyekkel, dobozában, m: 10 cm
12441.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
12442.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44
Minimális ajánlat:
7 500 Ft
7 500 9 000 10 000
Szecessziós porcelán tálca, 18x29 cm
12443.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Seramix Török díszes váza, porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 30 cm
12444.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
1919-1935 Rosenthal lilavirág mintás 104 részes étkészlet. 12 darab nagytányér d: 26 cm - 6 darab mélytányér d: 25,5 cm - köretes tál d: 25 cm - 12 darab kistányér d: 19,5 cm - 12 darab süteményes tányér d: 17 cm - 12 darab szendvicses tányér d: 15 cm - 12 darab teás csészealj 11 darab csészével - 12 darab kávés csészealj 10 darab csészével - 2 darab szószkínáló h: 21 cm - 2 darab pecsenyés kínáló 43x32 cm, 37x27 cm. Jelzett, 1-1 kopással, kopottsággal. /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
12445.

Licitálható
Kikiáltási ár:
85 000 Ft
230,35
265,63
Minimális ajánlat:
85 000 Ft
85 000 100 000 110 000
cca 1920 Rosenthal szendvicses tálca, jelzett, minimális kopással, 49x16 cm
12446.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Drasche emlékkulacs + Zsolnay porcelán kulacs + porcelán pipa, sérüléssel, m: 13 cm alatt
12447.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Herendi 2 darab eton mintás tál, lepattanással, d: 19 cm
12448.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Antik gyufatartó, oldalán gyufagyújtó felülettel, francia kártya motívumaival díszítve, jelzés nélkül, 8x8x7 cm
12449.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Vándorfiú, mázas figura, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15 cm
12450.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események