Porcelán Tételek száma: 339
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3504487
12175
522
160000
Herendi indai kosár mintás porcelán teás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
Minimális ajánlat:
160 000 Ft
160 000 190 000 220 000
3506248
12176
522
60000
1846 Sévres zsánerjelenetes dísztál a Chateau St. Cloud sorozatból. Jelzett, datált, jelzett továbbá az Ovington Brothers New York kereskedői jelöléssel, hibátlan, d: 24 cm /// 1846 Sévres genre scene decorative plate from the Château de Saint-Cloud series. Marked and dated; additionally bearing the Ovington Brothers, New York retailer's mark. In flawless condition. Diameter: 24 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
60 000 Ft
60 000 70 000 80 000
3511202
12177
522
60000
Herendi Apponyi Blue mintás kávés készlet. Jelzett, teljes, rózsa fogón kis pattogzással, kanna fogója restaurált, repedt. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
60 000 Ft
60 000 70 000 80 000
3511244
12178
522
50000
Zsolnay pillangó mintás kávés készlet süteményes tányérokkal. Jelzett, teljes, hibátlan. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
3511226
12179
522
40000
cca 1920 Zsolnay labradormázas váza. Jelzett, talpánál pattogzással, m: 12 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
3511087
12180
522
30000
1937-1942 Porzellanfabrik Passau feszület porcelán korpusszal, Terv.: Ludwig Sonnleitner. Jelzett, hibátlan, 70x38 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
3511181
12181
522
28000
Herendi Viktória mintás urna váza. Kézzel festett, jelzett, aranyozáson kis kopással, m: 24,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
3511209
12182
522
26000
Zsolnay eozin mázas váza. Jelzett, hibátlan, m: 22 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000
3511183
12183
522
24000
Herendi Viktória mintás váza. Jelzett, aranyozása kopott, m: 22 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
3511333
12184
522
Zsolnay kisplasztika - Éti csiga. Selyemfényű eozin mázakkal fedett finomfajansz, jelzett, hibátlan, 11x6 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3503595
12185
522
Herendi Viktória mintás porcelán falióra. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Az óra rész nincs kipróbálva. d: 28,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
3511249
12186
522
cca 1900-1920 Sarreguemines Fleury 34 részes kávés-teás összeállítás. Jelzett, sérüléssel, mázszíneződéssel, így egyben ritka! még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események