Porcelán

Tételek száma: 339

Herendi indai kosár mintás porcelán teás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
12175.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
433,60
500,00
Minimális ajánlat:
160 000 Ft
160 000 190 000 220 000
1846 Sévres zsánerjelenetes dísztál a Chateau St. Cloud sorozatból. Jelzett, datált, jelzett továbbá az Ovington Brothers New York kereskedői jelöléssel, hibátlan, d: 24 cm /// 1846 Sévres genre scene decorative plate from the Château de Saint-Cloud series. Marked and dated; additionally bearing the Ovington Brothers, New York retailer's mark. In flawless condition. Diameter: 24 cm.
12176.

Licitálható
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50
Minimális ajánlat:
60 000 Ft
60 000 70 000 80 000
Herendi Apponyi Blue mintás kávés készlet. Jelzett, teljes, rózsa fogón kis pattogzással, kanna fogója restaurált, repedt.
12177.

Licitálható
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50
Minimális ajánlat:
60 000 Ft
60 000 70 000 80 000
Zsolnay pillangó mintás kávés készlet süteményes tányérokkal. Jelzett, teljes, hibátlan.
12178.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
cca 1920 Zsolnay labradormázas váza. Jelzett, talpánál pattogzással, m: 12 cm
12179.

Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
1937-1942 Porzellanfabrik Passau feszület porcelán korpusszal, Terv.: Ludwig Sonnleitner. Jelzett, hibátlan, 70x38 cm
12180.

Licitálható
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
Herendi Viktória mintás urna váza. Kézzel festett, jelzett, aranyozáson kis kopással, m: 24,5 cm
12181.

Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
Zsolnay eozin mázas váza. Jelzett, hibátlan, m: 22 cm
12182.

Licitálható
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000
Herendi Viktória mintás váza. Jelzett, aranyozása kopott, m: 22 cm
12183.

Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
Zsolnay kisplasztika - Éti csiga. Selyemfényű eozin mázakkal fedett finomfajansz, jelzett, hibátlan, 11x6 cm
12184.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Herendi Viktória mintás porcelán falióra. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Az óra rész nincs kipróbálva. d: 28,5 cm
12185.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
cca 1900-1920 Sarreguemines Fleury 34 részes kávés-teás összeállítás. Jelzett, sérüléssel, mázszíneződéssel, így egyben ritka!
12186.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események