Porcelán

Tételek száma: 339

Royal dux art deco stilizált női akt figura, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
12199.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
12200.

Licitálható
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50
Minimális ajánlat:
100 000 Ft
100 000 120 000 140 000
Zsolnay búzavirág mintás porcelán süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Eredeti dobozában, bontatlanul.
12201.

Licitálható
Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75
Minimális ajánlat:
70 000 Ft
70 000 80 000 95 000
Herendi Rothschild mintás váza kék halpikkelyes díszítéssel (RO-EB). Jelzett, hibátlan, m: 33 cm /// Herend Rothschild pattern vase with blue fish scale decoration (RO-EB). Marked, flawless, height: 33 cm
12202.

Licitálható
Kikiáltási ár:
65 000 Ft
176,15
203,13
Minimális ajánlat:
65 000 Ft
65 000 75 000 90 000
Herendi Barokk szerelmes pár virágokkal. Kézzel festett, jelzett, restaurált. 14x17 cm Ritka /// Herend Baroque Loving Couple with Flowers. Hand-painted, signed, restored. 14 × 17 cm. Rare.
12203.

Licitálható
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50
Minimális ajánlat:
60 000 Ft
60 000 70 000 80 000
Zsolnay kisplasztika - Teknősbéka. Savmaratott eozin mázakkal fedett finomfajansz, páncélja repesztett mázas.. Terv.: Török János, 1960 körül, jelzett, hibátlan, 9,5x6 cm /// Zsolnay Small Sculpture - Tortoise. Fine faience covered with acid-etched eosin glazes, its shell with "crackled glaze". Designed by János Török, around 1960, signed, flawless, 9.5×6 cm.
12204.

Licitálható
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50
Minimális ajánlat:
60 000 Ft
60 000 70 000 80 000
Zsolnay Marie Antoinette kávés készlet. Teljes, jelzett, hibátlan.
12205.

Licitálható
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50
Minimális ajánlat:
36 000 Ft
36 000 42 000 50 000
Schütz Blansko törpés fali tál, kézzel festett mázas fajansz, jelzett, hibátlan, d:30 cm / Schutz Blansko wall plate with dwarfs, signed, good condition, hand painted
12206.

Licitálható
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
Zsolnay Nádor Judit (1934-2016) terve alapján design váza. Az első szériából, 1960 körül. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m. 13 cm
12207.

Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
Hollóházi karácsonyi mintás mokkás / kávés készlet. Jelzett, teljes, hibátlan.
12208.

Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
Zsolnay kenyérszelő asszony, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), apró kopásokkal, m: 30,5 cm
12209.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Díszes kétrészes majolika borkiöntő ezüstlemez rátéttel, jó állapotban, m: 31 cm, d: 29 cm
12210.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események