cca 1930 Zsolnay eozin mázas rókás névjegykártyatartó tál, jelzett (pajzs pecsét), kis restaurálással. formaszám: 6810, 28×25 cm, m:15 cm /// c. 1930 Zsolnay eosin-glazed fox-themed business card holder dish, marked (shield), with minor restoration. Model number: 6810, 28 × 25 cm, height: 15 cm.
Herendi Rothschild mintás váza kék halpikkelyes díszítéssel (RO-EB). Jelzett, hibátlan, m: 33 cm /// Herend Rothschild pattern vase with blue fish scale decoration (RO-EB). Marked, flawless, height: 33 cm
Herendi Barokk szerelmes pár virágokkal. Kézzel festett, jelzett, restaurált. 14x17 cm Ritka /// Herend Baroque Loving Couple with Flowers. Hand-painted, signed, restored. 14 × 17 cm. Rare.
Zsolnay kisplasztika - Teknősbéka. Savmaratott eozin mázakkal fedett finomfajansz, páncélja repesztett mázas.. Terv.: Török János, 1960 körül, jelzett, hibátlan, 9,5x6 cm /// Zsolnay Small Sculpture - Tortoise. Fine faience covered with acid-etched eosin glazes, its shell with "crackled glaze". Designed by János Török, around 1960, signed, flawless, 9.5×6 cm.
Schütz Blansko törpés fali tál, kézzel festett mázas fajansz, jelzett, hibátlan, d:30 cm / Schutz Blansko wall plate with dwarfs, signed, good condition, hand painted