Porcelán

Tételek száma: 339

Hollóházi Hajnalka mintás mokkás / kávés készlet, extra tálcával, rózsákon kis sérüléssel, teljes, jelzett.
12211.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
Hollóházi Szász Endre tervezte mintával díszített váza. Kézzel aranyozott, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm
12212.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Herendi Rothschild mintás fodros háromszög kínáló. Jelzett, minimális karcokkal, 24x25,5 cm
12213.

Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
cca 1900 Capodimonte vagy annak stílusában: Puttó alakos váza. Jelzett, restaurált, sérüléssel, fedél nélkül, m: 14 cm
12214.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Herendi Rothschild mintás leveses csésze alátéttel. Jelzett, minimális kopással, d: 18 cm
12215.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
19 000 Ft
19 000 22 000 26 000
Hollóházi Manufaktúra, Boglar Hungary: Dísztál. Kísérleti darab. Jelzett, minimális kopással, d: 20,5 cm
12216.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Hollóházi kínálótál. Kísérleti darab! Jelzett, hibátlan, d: 26 cm
12217.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
12218.

Licitálható
Kikiáltási ár:
95 000 Ft
257,45
296,88
Minimális ajánlat:
95 000 Ft
95 000 110 000 130 000
Herendi Apponyi rose mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 20 cm
12219.

Licitálható
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
Hollóházi nőszirom mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
12220.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
12221.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Herendi Shanghai mintás kaviárkínáló, plasztikus halfigurákkal, kagyló alakú kínálórésszel, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
12222.

Licitálható
Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88
Minimális ajánlat:
60 000 Ft
60 000 70 000 80 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események