Porcelán

Tételek száma: 339

Herendi virág mintás tálka Kézzel festett, jelzett , hibátlan 12x15 cm
12235.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Cseh alt wien rokokó hölgy figura, jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm
12236.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Hollóházi 3 darab tárgy, bonbonier, váza, mókus figura, jelzett, hibátlan, m: 17 cm alatt
12237.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Herendi Waldstein mintás ékszeres tálka, jelzett, hibátlan, d: 9,5 cm
12238.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Herendi Viktória mintás levél alakú tálka. Jelzett, restaurált, h: 15,5 cm
12239.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Bavaria virágmintás egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
12240.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Bavaria virágmintás egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, kis aranyozáskopással, d: 19,5 cm
12241.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Alt wien plasztikus virágmintás fedeles kisváza pár. Jelzett, pattogzásokkal, m: 14,5 cm
12242.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Meisseni áttört tányér, jelzett, ragasztónyommal d: 15 cm
12243.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Cseh alt wien rokokó pár figura, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
12244.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Wedgwood jasperware váza, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm
12245.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Bavaria japanizáló kisváza, jelzett, hibátlan, m: 9 cm
12246.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események