Porcelán Tételek száma: 339
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3504508
12187
522
15000
Orosz, Gzhell porcelán figurák és asztali só- és borsszóró készlet, kulacs, stb összesen 15 (18) db Kékkel festett, jelzett, hibátlan még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
3504495
12188
522
15000
4 db Herendi Apponyi mintás porcelán süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 18,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
3511214
12189
522
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített zöld váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
3507199
12190
522
Herendi 2 darab madár figura, jelzett, hibátlan, m: 7,5-9 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
3504608
12191
522
Herendi Rotschild mintás buillon leveses csésze. Kézzel festett, jelzett , hibátlan d: 14 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
3511260
12192
522
Zsolnay tollazott mintás mélytányér szett, 6 darab, jelzett, hibátlan, d: 23 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3511261
12193
522
Zsolnay tollazott mintás nagytányér szett, 6 darab, jelzett, hibátlan, d: 25 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3488472
12194
522
65000
cca 19. sz. vége, Fischer Emil virágtartó kaspó, jelzett, felületi sérüléssel, kopással, több helyen restaurált, d: 33 cm, m: 28 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
65 000 Ft
65 000 75 000 90 000
3423649
12195
522
50000
cca 1885 Zsolnay dísztál arabos dekorral. Többszínű mázzal bevont korongozott fehércserép, áttört díszítéssel. Jelzett: masszába nyomott ZSOLNAY PÉCS felirat és 2241 formaszám. Mázrepedéssel, d: 21,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
3490504
12196
522
50000
Zsolnay eozin mázas kaspó. Terv.:Kovács István, belül mázrepedésekkel, m:12,5 cm, d: 16,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
3489348
12197
522
34000
Zsolnay "Éva" virágmintás peremű 62 részes szervírozó készlet, közte nemesi monogrammal díszítettek. Jelzett, közte kis kopással. Így egyben ritka! még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
34 000 Ft
34 000 40 000 46 000
3489503
12198
522
30000
Zsolnay jazz zenekar mintás retro art deco váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 41 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események