Porcelán

Tételek száma: 339

Szecessziós kiöntő, kis kopással, m: 14 cm
12283.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
12284.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Aquincum cipőt kötő fiú, hibátlan, m: 10 cm
12285.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
6 db herendi süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 17 cm
12286.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
1922-1930 Königszelt Silesia 18 részes 6 személyes vékonyporcelán tányér garnitúra, jelzett, minimális kopással, tűzhibával, d: 19-25 cm
12287.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Hollóházi vadászmintás korsó, jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
12288.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Szecessziós stílusú Bavaria tejkiöntő, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm
12289.

Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
cca 1880 Osztrák emlékbögre alátéttel, kopással, pattogzással, d: 15,5 cm
12290.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Bécsi biedermeier 5 darabos tál szett, egyik talpon pattanással, d: 19 cm
12291.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Klasszikus kínai madár- és virágmintás váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 30,5 cm
12292.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Szecessziós stílusú Bavaria teás kanna, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
12293.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Gyermekfigurás gyertyatartó pár, m: 6,5 cm
12294.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események