Porcelán

Tételek száma: 339

4 személyes angol kőporcelán teás és reggeliző készlet, Jelzett, matricás, hibátlan
12259.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Postás üzemi bajnokság sakk és labdarúgás plakett, jelzett, d: 6,5 cm
12260.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Royal Porzellan fehérmázas modernista váza, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
12261.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Zsolnay Exclusiv virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
12262.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
Zsolnay búzavirág mintás bonbonier, jelzett, hibátlan (mázrepedéssel), 7,5x7,5 cm
12263.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Herendi Viktória mintás kínáló. Jelzett, aranyozáson kopással, 23x19 cm
12264.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Zsolnay virág mintás gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
12265.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
cca 1940 Kínai export porcelán ovális dísztál, jelzett, hibátlan, fém tartón, 25x17 cm
12266.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Jelzett nagyméretű porcelán kutya figura, hibátlan, m: 33 cm
12267.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Kínai 6 darabos gyertyatartó garnitúra, címkével jelzett, m: 12 cm
12268.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
Cseh alt wien rokokó férfi figura, jelzett, hibátlan, m: 7 cm
12269.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Hollóházi fedeles váza. Jelzett, hibátlan, m: 25 cm
12270.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események