Porcelán

Tételek száma: 339

Halmintás gyermekporcelán tálka és bonbonier, kopással, fedél belsején lepattanással, h: 11 cm alatt
12355.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Herendi Apponyi mintás csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm
12356.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
MÁV 5 darab bögre.
12357.

MÁV 5 darab bögre.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Balerina figura, hibátlan, m: 18,5 cm
12358.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Hollóházi Faragó Miklós (1947- ) által tervezett golfozó mintás bonbonier. Jelzett, hibátlan, h: 9 cm
12359.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Herendi Viktória mintás kisváza, jelzett, lepattanással, m: 7 cm
12360.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Olaj- és ecettartó szett, m: 16 cm
12361.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1880-1910 Rudolf Ditmar Znaim nagyméretű ovális szecessziós vadászmintás falitál. Középen levadászott fácán alakjával, körülötte összefonódó virág- és bogyódíszek. Magastüzű színes mázakkal fedett fajansz, jelzett, mázrepedéssel, 58x42 cm /// 1880?1910 Rudolf Ditmar Znaim large oval Art Nouveau wall platter with hunting motif. Depicting a hunted pheasant in the center, surrounded by intertwined floral and berry decorations. Faience covered with high-fire colored glazes, marked, with glaze crazing. Size: 58×42 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12362.

Licitálható
Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,66
143,75
Minimális ajánlat:
46 000 Ft
46 000 55 000 60 000
Herendi Apponyi zöld mintás 3 darab hamuzó. Jelzett, hibátlan, h: 9-13,5 cm
12363.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Royal Dux kutyájával világgá menő kisfiú. Jelzet,t hibátlan, m: 16 cm
12364.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Zsolnay kőporcelán váza. Csurgatott kulé mázzal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
12365.

Licitálható
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
Wedgwood jasperware hamuzó, dobozában, 11,5x10,5 cm
12366.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események