Porcelán

Tételek száma: 339

Heinrich 6 személyes botozó készlet, porcelán kupák alátéttel, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
12403.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Jelzett kínai váza, hibátlan, m: 21 cm
12404.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
12405.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Régi német ónfedeles söröskorsó, jelzett, lepattanással, m: 26 cm
12406.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Rosenthal virágmintás kínáló / szervírozó, jelzett, kis kopással, 42x27 cm
12407.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Ciprus porcelán tál, város képekkel. Matricás, jelzett, hibátlan d: 21 cm
12408.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Ritzenhoff "Caria" kétszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér, jelzett, hibátlan, d: 22 cm
12409.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, 8 cm
12410.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Hollóházi váza, jelzett, m: 18 cm
12411.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Lynn Chase által tervezett "Amazonian Jaguar" mintás tálka, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
12412.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Zsolnay kisplasztika - pécsi Zsolnay-kút. Terv.: Sinkó András. Savmaratott felületű, többféle eozin mázakkal fedett finomfajansz. Jelzett, kopásnyomokkal, m: 13,5 cm
12413.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
cca 1930 Kék alapon rózsamintás váza. Jelzett, alján repedéssel, m: 19,5 cm
12414.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események