Porcelán Tételek száma: 339
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3272908
12499
522
5500
cca 1920/30 Victoria Czecho-Slovakia japonizáló 10 személyes készlet, grátisz csészealjjal, jelzett, 1-1 kis pattogzással. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
3258840
12500
522
Bill Bell macskás ünnepi dísztál sorozat 4 darabos limitált szériás porcelán dísztányér. Eredeti dobozában d: 22 cm Macskás, humoros, matricás,jelzett, sorszámozottak, hibátlanok még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3254457
12501
522
3200
2 db Flora Keramik Holland kehely. Matricás, jelzett, minimális kopással m: 14 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3215229
12502
522
Zsolnay kínai teás készlet, Hat személyes, komplett. Matricás, jelzett, kisebb lepattanásokkal néhány csészén. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
2964178
12503
522
2 db porcelán vázácska, kézzel festett/matricás, az egyik jelzett, kopásnyomokkal, lepattanással, m: 7 - 10,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3159705
12504
522
6500
3 db kínai művészi porcelán edény. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
3142999
12505
522
Victoria China historizáló kávés és süteményes készlet. Narancssárga márvány alapon historizáló jelenetekkel. Jelzett, kopással, kávés készletben egy alátét és fedő hiánnyal. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
3147913
12506
522
Japán Imari porcelán tál. Jelzés nélkül, kézzel festett, kopás nyomokkal, d: 28 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3147821
12507
522
6 db Abádszalók Decobex porcelán dísztál matricás, jelzett, 24k arannyal futtatott limitált példányszám, hibátlan, 6 különféle d: 21 cm tartókkal még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
3108950
12508
522
2 db PM német porcelán áttört kínáló d: 26 cm, hajszálrepedéssel, + kis tálka 10 cm. Matricás, jelzett, kis kopással még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3101803
12509
522
cca 1900 Johnson Bros hagymamintás angol 5 darabos szervírozó szett. Sérüléssel, mázrepedtek színeződéssel, klf méretben, h: 32 cm alatt még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
2840712
12510
522
Angol fajansz étkészlet, jelzett, mázrepedésekkel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események