Porcelán

Tételek száma: 339

cca 1900/20 Cseh figurális váza, sorszámozott, javítással, sérüléssel, m: 27 cm
12475.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Rosenthal 6 + 4 db tálka, jelzett, hibátlanok 11 cm
12476.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
12477.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3 db német arany és fehér mázas váza. 15-17 cm
12478.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Rosenthal mokkás készlet 14 db csésze, 10 db alj, 6 db tányér, 2 süteményes, 10 kompótos tál, 6 kis tálka, cukortartó, tejszínes, kis váza. Fehér mázas, jelzett, egy két darabon kis hiba.
12479.

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
5 db klf német fehér mázas váza. 13-18 cm
12480.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
Royal Delft tányér. Kézzel festett, jelzett, kopással 23 cm
12481.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
4 db klf német fehér mázas váza. 12-20 cm
12482.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
Hutschenreuter porcelán tál. Jelzett, hibátlan d: 32 cm
12483.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
cca 1890 C. Tielsch and Company talpas emlékpohár, jelzett, lepattanással, m: 12,5 cm
12484.

Licitálható
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800
2 db Bohóc figura. Porcelán, mázas, jelzés nélkül, hibátlan m: 10 cm
12485.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
Sarreguemines váza. Jelzett, restaurált, m: 17 cm
12486.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események