Porcelán

Tételek száma: 339

Aquincumi kacsapár, jelzett, hibátlan, kézzel festett, hibátlan, m: 8,5 cm
12331.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Hollóháza stúdió Bakó Hetey Rozália: Váza. Kézzel festett, jelzett, apró pattogzással, m: 11 cm
12332.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Hollóházi kézzel festett porcelán kulacs, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
12333.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Jadeborg Bouquet Friesland 6 személyes reggeliző szett, csészék alátéttel és desszertes tányérok, jelzett, hibátlan, d: 20 cm
12334.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44
Minimális ajánlat:
7 500 Ft
7 500 9 000 10 000
Delft váza. Jelzett, m: 14,5 cm
12335.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Herendi litofán dísztányér, jelzett, hibátlan, d: 16 cm
12336.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Limoges Rainer monacói herceg és felesége házasságára készült mokkás csésze. Matricás, jelzett, hibátlan
12337.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Herendi Viktória mintás kínálótál, jelzett, kis kopással, 15,5x15,5 cm
12338.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Aquincum bólogatós kutya figura, jelzett, hibátlan, m: 7 cm
12339.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Ezüstözött 3 részes szervírozó készlet, hibátlan, m: 23 cm alatt
12340.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Kahla zsánermintás irizáló egyszemélyes reggeliző szett, jelzett, kis kopással, d: 19,5 cm
12341.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Herendi Viktória mintás karmos váza, jelzett, kis kopással, m: 13 cm
12342.

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események