Porcelán

Tételek száma: 339

3 darab nyúlmintás fűszertartóedény, fa tartón, kopással, m: 15,5 cm
12271.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Wedgwood 2 darab jasperware ékszeres doboz, jelzett, hibátlan, h: 7 cm alatt
12272.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
5 darab egyiptomi mintás porcelán csésze alátéttel d: 11,5 cm, extra csészével.
12273.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Hollóházi virágmintás váza, tojás alakú bonbonier, kétágú gyertyatartó. Jelzett, hibátlan, m: 16 cm
12274.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Herendi rózsa és váza Kézzel festett, jelzett , a rózsán lepattanások 9, 7 cm
12275.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Herendi virágmintás oroszlánkörmös kisváza, jelzett, minimális kopással, m: 8 cm
12276.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Kínai türkizmázas Fo kutya szobor, Felületi hibával, m: 25,5 cm
12277.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Hollóházi fehér kávés készlet, cukortartó és egy csésze hiánnyal, jelzett.
12278.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Herendi madár figura. Kézzel festett, jelzett, farka ragasztott. 8,5x11,5 cm
12279.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
12 darab porcelán csésze alátéttel, közte érdekes darabokkal, jelzett, minimális kopással, klf méretben, közte Meissen, Rosenthal, hagymamintás, stb.
12280.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
Hüttl Tivadar 2 darab Gundel feliratos kávéházi csésze, jelzett, hibátlan, m: 6-8 cm
12281.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Herendi Viktória mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13 cm
12282.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események