Müller Ilona (1929-): Már most vásároljuk meg iskolaszereinket, 1967. Plakát, papír, jelzett a plakáton, Offset-Nyomda, 83,5x56 cm. Hajtásnyomokkal. Lapszéli szakadásokkal és elszíneződésekkel.
1967 Nagy István emlékkiállítása, Magyar Nemzeti Galéria. Plakát, ofszet, papír. Offset Nyomda. Feltekerve. Ázásnyomokkal. Lapszéli szakadásokkal. Gyűrődésekkel. 81×56,5 cm
1967 Németh József festőművész kiállítása, Ernst Múzeum. Plakát, papír. Egyetemi Nyomda. Feltekerve. Ázásnyomokkal. Lapszéli apró sérülésekkel. Gyűrődésekkel. 82×56 cm
1987 Nemzetközi művészkönyv-kiállítás, Székesfehérvár, István Király Múzeum, kiállítási plakát, papír. Hajtásnyomokkal, apró lapszéli szakadásokkal. 69x48 cm
Pál György (1906-1986): Védekezz. Propaganda plakát, papír, jelzett a plakáton, Magyar Néphadsereg Térk. Int., lapszéli apró sérüléssel, feltekerve, 81,5x56 cm
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
Aktuális híreink
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig
Licitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Nyitvatartás: H-CS: 12-17