https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Plakát

Tételek száma: 231

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Tábor (Taupert) János (1890-1956), Dankó Ödön (1889-1958): "Hungary's fate of old", 1920. Chromoilitográfia, papír. Jelzett a plakáton. Besskó Károly plakát és címkegyár. Kiadja Magyarország Területi Épségének Védelmi Ligája. Angol ny. irredenta plakát. 63x96 cm. Apró sérülésekkel a szélén, feltekerve.
1
11202.

Tábor (Taupert) János (1890-1956), Dankó Ödön (1889-1958): "Hungary's fate of old", 1920. Chromoilitográfia, papír. Jelzett a plakáton. Besskó Károly plakát és címkegyár. Kiadja Magyarország Területi Épségének Védelmi Ligája. Angol ny. irredenta plakát. 63x96 cm. Apró sérülésekkel a szélén, feltekerve.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
EUR
,
375,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
120 000 Ft
120 000 140 000 160 000
cca 1990 kb. 60 db kiállítási plakát, részben Kassák- és Vasarely Múzeum, közte néhány reprodukciós nyomat, papír, feltekerve, vegyes állapotban, klf. méretekben.
1
11203.

cca 1990 kb. 60 db kiállítási plakát, részben Kassák- és Vasarely Múzeum, közte néhány reprodukciós nyomat, papír, feltekerve, vegyes állapotban, klf. méretekben.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
cca 1980-2000 kb. 60 db kiállítási plakát, részben Kassák-Múzeum, papír, feltekerve, vegyes állapotban, klf. méretekben.
1
11204.

cca 1980-2000 kb. 60 db kiállítási plakát, részben Kassák-Múzeum, papír, feltekerve, vegyes állapotban, klf. méretekben.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
1970 Kondor Béla festőművész kiállítása, Műcsarnok. Plakát, ofszet, papír. Offset-Nyomda Hajtásnyomokkal. Lapszéli szakadásokkal. Alján ázásnyomokkal. Feltekerve. 82×56 cm
1
11205.

1970 Kondor Béla festőművész kiállítása, Műcsarnok. Plakát, ofszet, papír. Offset-Nyomda Hajtásnyomokkal. Lapszéli szakadásokkal. Alján ázásnyomokkal. Feltekerve. 82×56 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
EUR
,
28,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
1971 Czóbel kiállítás a Műcsarnokban. Plakát, ofszet, papír. Offset-Nyomda Hajtásnyomokkal. Lapszéli kisebb szakadásokkal. Feltekerve. 80×56,5 cm
1
11206.

1971 Czóbel kiállítás a Műcsarnokban. Plakát, ofszet, papír. Offset-Nyomda Hajtásnyomokkal. Lapszéli kisebb szakadásokkal. Feltekerve. 80×56,5 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Papp Gábor (1918-1982): Konecsni György kiállítása, Műcsarnok, 1968. Plakát, ofszet, papír. Offset-Nyomda. Hajtásnyomokkal. Lapszéli sérülésekkel. Lap alján ázásnyomokkal. Feltekerve. 83×59,5 cm
1
11207.

Papp Gábor (1918-1982): Konecsni György kiállítása, Műcsarnok, 1968. Plakát, ofszet, papír. Offset-Nyomda. Hajtásnyomokkal. Lapszéli sérülésekkel. Lap alján ázásnyomokkal. Feltekerve. 83×59,5 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1986 Go-kart O.B. III., Kecskemét, Dutép Stadion. Autósport plakát, papír. Hajtásnyommal. 44,5×31 cm
1
11208.

1986 Go-kart O.B. III., Kecskemét, Dutép Stadion. Autósport plakát, papír. Hajtásnyommal. 44,5×31 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
cca 1986 Go-kart OB I., Kecskemét, Dutép SC. Autósport plakát, papír. Kisebb gyűrődésekkel. 45,5×32 cm
1
11209.

cca 1986 Go-kart OB I., Kecskemét, Dutép SC. Autósport plakát, papír. Kisebb gyűrődésekkel. 45,5×32 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1954 Derkovits Gyula emlékkiállítás az Uj Magyar Képtárban, Országos Szépművészeti Múzeum. Plakát, papír. Plakát és Címkenyomda. Hajtásnyomokkal. Lapszéli kisebb szakadásokkal. Feltekerve. 69,5×47,5 cm
1
11210.

1954 Derkovits Gyula emlékkiállítás az Uj Magyar Képtárban, Országos Szépművészeti Múzeum. Plakát, papír. Plakát és Címkenyomda. Hajtásnyomokkal. Lapszéli kisebb szakadásokkal. Feltekerve. 69,5×47,5 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1967 Vásárhelyi Őszi Tárlat, Tornyai János Múzeum. Plakát, ofszet, papír. Offset Nyomda. Hajtásnyomokkal. Lapszéli apró szakadásokkal. Feltekerve. 82×57 cm
1
11211.

1967 Vásárhelyi Őszi Tárlat, Tornyai János Múzeum. Plakát, ofszet, papír. Offset Nyomda. Hajtásnyomokkal. Lapszéli apró szakadásokkal. Feltekerve. 82×57 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1939 Ez Berry őrmester (Sergeant Berry). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Hans Albers és mások szereplésével. Litográfia, papír. Tobis Film. Rovenszky Unitas Nyomda. Kisebb lapszéli szakadásokkal, javításokkal. Hajtásnyomokkal. 95x31,5 cm. / Vintage rare Hungarian movie poster of the German movie "Sergeant Berry" starring Hans Albers, lithograph on paper, minor tears on the edges
1
11212.

1939 Ez Berry őrmester (Sergeant Berry). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Hans Albers és mások szereplésével. Litográfia, papír. Tobis Film. Rovenszky Unitas Nyomda. Kisebb lapszéli szakadásokkal, javításokkal. Hajtásnyomokkal. 95x31,5 cm. / Vintage rare Hungarian movie poster of the German movie "Sergeant Berry" starring Hans Albers, lithograph on paper, minor tears on the edges

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
EUR
,
81,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000
1940 Egy nő miatt. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Emma Gramatica és mások szereplésével. Litográfia, papír. Radó Jenő és Gyula Nyomda. Kisebb lapszéli szakadásokkal, sérülésekkel. Hajtásnyomokkal. 95x31 cm. / Vintage rare Hungarian movie poster of the Italian movie starring Emma Gramatica, lithograph on paper, minor tears on the edges
1
11213.

1940 Egy nő miatt. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Emma Gramatica és mások szereplésével. Litográfia, papír. Radó Jenő és Gyula Nyomda. Kisebb lapszéli szakadásokkal, sérülésekkel. Hajtásnyomokkal. 95x31 cm. / Vintage rare Hungarian movie poster of the Italian movie starring Emma Gramatica, lithograph on paper, minor tears on the edges

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
EUR
,
81,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig


Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Az árverés tételei a Paulay Ede utca 25-27. szám alatti Darabanth Galériában tekinthetők meg, és ott vehetőek át. 
A galériában csak bankkártyával lehet fizetni, a készpénzes fizetés az Andrássy úti irodában lehetséges.

Nyitvatartás: H-CS: 12-17  



Házhoz szállítás esetén a Művészeti árveréseink tételeit külön csomagban tudjuk kiküldeni, mert másik irodából kerülnek kiszállításra.

  Események

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz