Tábor (Taupert) János (1890-1956), Dankó Ödön (1889-1958): "Hungary's fate of old", 1920. Chromoilitográfia, papír. Jelzett a plakáton. Besskó Károly plakát és címkegyár. Kiadja Magyarország Területi Épségének Védelmi Ligája. Angol ny. irredenta plakát. 63x96 cm. Apró sérülésekkel a szélén, feltekerve.
cca 1990 kb. 60 db kiállítási plakát, részben Kassák- és Vasarely Múzeum, közte néhány reprodukciós nyomat, papír, feltekerve, vegyes állapotban, klf. méretekben.
Papp Gábor (1918-1982): Konecsni György kiállítása, Műcsarnok, 1968. Plakát, ofszet, papír. Offset-Nyomda. Hajtásnyomokkal. Lapszéli sérülésekkel. Lap alján ázásnyomokkal. Feltekerve. 83×59,5 cm
1954 Derkovits Gyula emlékkiállítás az Uj Magyar Képtárban, Országos Szépművészeti Múzeum. Plakát, papír. Plakát és Címkenyomda. Hajtásnyomokkal. Lapszéli kisebb szakadásokkal. Feltekerve. 69,5×47,5 cm
1939 Ez Berry őrmester (Sergeant Berry). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Hans Albers és mások szereplésével. Litográfia, papír. Tobis Film. Rovenszky Unitas Nyomda. Kisebb lapszéli szakadásokkal, javításokkal. Hajtásnyomokkal. 95x31,5 cm. / Vintage rare Hungarian movie poster of the German movie "Sergeant Berry" starring Hans Albers, lithograph on paper, minor tears on the edges
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
Aktuális híreink
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig
Licitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Nyitvatartás: H-CS: 12-17