1967 "Lo spazio dell'immagine" (Getulio Alvani, Alberto Biasi, Enrico Castellani, Lucio Fontana stb.). Foligno, Palazzo Trinci. Olasz kiállítási plakát. Hajtásnyomokkal. Lapszéli kisebb szakadással. 100x70 cm
,,Pat Garrett és Billy, a kölyök" színes amerikai westernfilm, főszereplők: James Coburn, Kris Kristofferson, Bob Dylan, filmplakát, papír, Offset és Játékkártya Nyomda, feltekerve, lapszéli apró szakadásokkal, 81×56 cm
1961, össz. 4 db színházi plakát: Afrika éneke előadás, közreműködik többe közt Gobbi Hilda, Bánffy György, Békés Rita, hajtott, sérült, 60x41 és 70x50 cm méretben
4711 Eau de cologne plakát, papír, üvegezett fakeretben, 105x38cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
Aktuális híreink
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig
Licitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Nyitvatartás: H-CS: 12-17