cca 1936-1955 össz. 6 db plakát (A Nagy sápadt főnök, Hazafis Népfront, Ipari Kiállítás és Vásár Miskolcon, Béka Spartakiád Budapesten stb.), erősen megviselt állapotban, szakadt, sérült, foltos, feltekerve, klf. nagyobb méretekben.
cca 1970 Igyunk több gyümölcslevelet, reklámplakát, ofszet, papír, jelzés nélkül, Offset-Nyomda, 81x56,5 cm. Hajtásnyomokkal. Apró lapszéli szakadásokkal. Feltekerve.
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
Aktuális híreink
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig
Licitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Nyitvatartás: H-CS: 12-17