Ladányi József, működött a XX. sz. közepén: Nekem csak Krypton fény kell! Reklám- vagy plakátterv, 1940-es évek. Tempera, papír, jelzés nélkül, papírra kasírozva, 19x12,5 cm.
1960 Magyar Népköztársaság ipari kiállítása Moszkvában, plakát, papír, Állami Nyomda, dátumok tollal javítva, feltekerve, gyűrődésekkel, lapszéli apró szakadásokkal, 82x57,5 cm
1968 Medgyessy Ferenc hagyatékának kiállítása, Magyar Nemzeti Galéria. Plakát, ofszet, papír, Offset Nyomda, feltekerve, hajtásnyomokkal, lapszéli apró szakadásokkal, 82x56,5 cm
1982 Megbocsájtás, filmplakát, moziplakát, papír, Bp., Offset és Játékkártya Ny., hajtva, lapszéli elszíneződésekkel és apró szakadásokkal, 82,5x58,5 cm
Molnár Kálmán (1943-2017): ,,Hangyaboly", 1971. Filmplakát, papír, jelzett a plakáton, Offset-nyomda, 57,5x340 cm. Hajtásnyomokkal. Lap alján egészen apró szakadással. Magyar pop art plakát!
1992 Montázs, Ország Lili, Bálint Endre, Jakovits József és Vajda Lajos művei, István Király Múzeum, SZékesfehérvár, kiállítási plakát, papír, Vörösmarty Nyomda, jelzés nélkül, feltekerve, apró lapszéli szakadással. 58,5x41,5 cm
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
Aktuális híreink
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig
Licitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Nyitvatartás: H-CS: 12-17