2011 Rossz tanár (Cameron Diaz, Justin Timberlake), filmplakát, papír, feltekerve, apró gyűrődésekkel és lapszéli szakadásokkal, bal felső sarkában kisebb ázásnyommal, 98x68 cm
Sándor Margit (1927-): Strucc kávéház, 1975. Filmplakát, papír, jelzett a plakáton, Egyetemi Nyomda, hajtásnyomokkal, lapszéli kisebb szakadásokkal, 57x38,5 cm
1993 Schéner Mihály kiállítása, Szegedi Art Galéria, Gallery Erdész Szentendre. Ofszet, papír, apró lapszéli szakadással. 70x50 cm. Schéner Mihály portréjának felhasználásával készített kiállítási plakát!
Sós László - Kemény Éva (So-Ky): Krebsz az isten (Kállai Ferrenc), filmplakát, villamosplakát, jelzett a plakáton, Offset Nyomda, 24x16,5 cm. Magyar pop art plakát!
1971 Szabó Gyula (Lucenec) festőművész kiállítása, Magyar Nemzeti Galéria. Plakát, ofszet, papír. Offset Nyomda. Feltekerve. Lapszéli apró szakadással. Hajtásnyommal. 82×57 cm
Szász Endre (1926-2003): Női arc. Dorotheum kiállítási plakát, ofszet, papír, Szász Endre 2 db autográf aláírásával, lapszéli kisebb szakadással, hajtásnyomokkal, feltekerve, 84x59 cm
1981 Szegedi Nemzeti Színház, Kovács Andor: Medea, Puccini: Gianni Schicchi (Gregor József, Gyimesi Kálmán), plakát, papír, lapszéli sérülésekkel, hajtásnyomokkal, 84×59,5 cm
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
Aktuális híreink
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig
Licitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Nyitvatartás: H-CS: 12-17