Plakát

Tételek száma: 231

2002 Palio di Ferrara, olasz lóverseny plakát. Feltekerve, hajtásnyomokkal, kisebb gyűrődésekkel. 70x33 cm
11382.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
1970 Paulikovics Pál kiállítása. Plakát, ofszet, papír, Offset Nyomda, feltekerve, hajtásnyommal, 68x48 cm
11383.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Pecsenke József (1942-1989): ,,N. N. A halál angyala", filmplakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Offset-nyomda, 58x41,5 cm. Sérült. Magyar pop art stílusú plakát!
11384.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Pinczehelyi Sándor (1946-): Coca-Cola (cím nélkül), 2025. Print, papír, jelzett, hátoldala kiállítási meghívó, 20x20 cm.
11385.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
1983 Pócs Péter (1950-): Szerencsés Dániel, magyar filmplakát, villamosplakát, rendezte: Sándor Pál, fényképezte: Ragályi Elemér, ofszet, jelzett a nyomaton, hátoldalán Puskin Mozi hirdetése, 23,5x16,5 cm
11386.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1983 Pócs Péter (1950-): Vérszerződés, magyar filmplakát, villamosplakát, rendezte: Dobray György, jelzett a nyomaton, 24,5x17,5 cm
11387.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1998 Pozsony/Bratislava, Természet és művészet. Kiállítási plakát, papír, jelzés nélkül, feltekerve, 100×66 cm
11388.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
1993 Printexpo '93, Szunyoghy András művével illusztrált, plakát. Szitanyomat, papír. Jelzett a plakáton. 59×42 cm
11389.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
1967 Rajz és akvarell Franciaországban, Műcsarnok (Arp, Chagall, Delaunay, Ernst, Giacometti, Hajdu, Hartung, Picasso, Vasarely stb.). Killítási plakát, ofszet,, papír. Jelzés nélkül. Offset-nyomda. Feltekerve. Lapszéli kisebb szakadásokkal. 68×47 cm
11390.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Révész Antal Wigner Judit: Alfa Romeo és Júlia (Latinovits Zoltán, Ruttkai Éva, Major Tamás), filmplakát, villamosplakát, jelzett a plakáton, Offset és J. Nyomda, 24x16,5 cm. Magyar pop art plakát!
11391.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
2011 Rohanás, magyar filmplakát, papír, feltekerve, apró lapszéli gyűrődésekkel és szakadássokkal, 97,5x68 cm
11392.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Rokonok. Szabó István filmje. Móricz Zsigmond regénye alapján. Csányi Sándor, Eperjes Károly, Tóth Ildikó, Kállai Ferenc. Plakát, papír. Hajtásnyomokkal. 41x29,5 cm
11393.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események