Pecsenke József (1942-1989): ,,N. N. A halál angyala", filmplakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Offset-nyomda, 58x41,5 cm. Sérült. Magyar pop art stílusú plakát!
1983 Pócs Péter (1950-): Szerencsés Dániel, magyar filmplakát, villamosplakát, rendezte: Sándor Pál, fényképezte: Ragályi Elemér, ofszet, jelzett a nyomaton, hátoldalán Puskin Mozi hirdetése, 23,5x16,5 cm
Révész Antal Wigner Judit: Alfa Romeo és Júlia (Latinovits Zoltán, Ruttkai Éva, Major Tamás), filmplakát, villamosplakát, jelzett a plakáton, Offset és J. Nyomda, 24x16,5 cm. Magyar pop art plakát!
Rokonok. Szabó István filmje. Móricz Zsigmond regénye alapján. Csányi Sándor, Eperjes Károly, Tóth Ildikó, Kállai Ferenc. Plakát, papír. Hajtásnyomokkal. 41x29,5 cm
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
Aktuális híreink
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig
Licitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Nyitvatartás: H-CS: 12-17