Plakát

Tételek száma: 231

1974 Szentendrei Nyár. Plakát, ofszet, papír, Atheaneum Nyomda, feltekerve, hajtásnyommal, 67,5x48 cm
11406.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1960 Szeptemberben a Fővárosi Nagycirkuszban - Kínai cirkusz, villamosplakát, 23,5x16,5 cm
11407.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1968 Szilvásy Nándor (1927-2011): Az utolsó kör c. film villamosplakátja, Bp., Egyetemi Nyomda, jelzett a plakáton, lapszéli apró szakadásokkal, 23,5x16,5 cm
11408.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Szilvásy Nándor (1927-2011): Finn kulturális hét, Magyar Nemzeti Galéria, plakát, papír, jelzett a plakáton, feltekerve, lapszéli szakadással, 82x57 cm
11409.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Szirányi István (1951-): Vörös föld. Filmplakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Offset és Játékkártya Nyomda, hajtásnyomokkal, apró lapszéli gyűrődésekkel, 81x56,5 cm
11410.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
1963 Szőnyi István emlékkiállítása, Magyar Nemzeti Galéria, plakát, ofszet, papír, Offset Nyomda, feltekerve, hajtásnyomokkal, ázásfoltokkal, apró lapszéli szakadásokkal, lap hátoldalán akasztók rögzítve, 70x50 cm
11411.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1972 Távol-Kelet, ipar, bányászat és külkereskedelem, szemléltető-oktató plakát térképpel, papír, Kartográfiai Vállalat, kiadja: Kossuth Könyvkiadó, feltekerve, apró lapszéli sérülésekkel, 66×94 cm
11412.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
11413.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
2022 Thor, szerelem és mennydörgés c. mozifilm filmplakát, papír, jelzés nélkül, feltekerve, kisebb gyűrődésekkel, apró lapszéli szakadásokkal, 98x68 cm
11414.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1983 Tornász VB Bp., kisplakát, villamosplakát, papír, Offset és Játékkártya Nyomda. 23,5x17 cm
11415.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Tóth Antal, Tónió (1960-): The Golden team of Hungary. Nyomat, plakát, papír. Jelezve jobbra lent (filctollal). Feltekerve. 48x68 cm
11416.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Tóth László (1957-): Mennyei seregek, 1983. Filmplakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Offset és Játékkártya Nyomda, 81x56,5 cm
11417.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események