1969 Hajnal Gabriella faliszőnyeg kiállítása, Bp. Kiállítási plakát, papír, Kossuth Nyomda. Lengyel jelzéssel a plakáton. Hajtásnyomokkal. Feltekerve. 80×56,5 cm
1964 Holló László grafikái, Magyar Nemzeti Galéria. Plakát, ofszet, papír. Katona jelzéssel a plakáton. Fotó: Petrás István. Offset Nyomda. Feltekerve. Lapszéli apró sérülésekkel. Gyűrődésekkel. 82×56 cm
Homolya Gábor (1956-): Budapest nagydíj, Nemzetközi Atlétikai Verseny, Népstadion, 1980. Ofszet, papír, jelzett a plakáton, Kartográfiai Vállalat, feltekerve, lapszéli apró szakadásokkal és gyűrődésekkel, 96x67 cm
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
Aktuális híreink
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig
Licitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Nyitvatartás: H-CS: 12-17