Plakát

Tételek száma: 231

Gönczi Béla (1934-): Richard III (plakátterv). Tempera, papír. Jobb alsó sarkában jelzett. Apró lapszéli szakadásokkal. 70x50 cm.
11334.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Gönczi Béla (1934-): Szép tiszta virágos Budapestért mozgalom, 1980. Plakát, papír. Jelzett a plakáton. MVK. OVB. 40,5x27,5 cm.
11335.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Gönczi Béla (1934-): Törődjünk többet az idősekkel, Magyar Vöröskereszt, 1981. Plakát, papír. Jelzett a plakáton. Kossuth Nyomda. 24,5x17 cm.
11336.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
1969 Hajnal Gabriella faliszőnyeg kiállítása, Bp. Kiállítási plakát, papír, Kossuth Nyomda. Lengyel jelzéssel a plakáton. Hajtásnyomokkal. Feltekerve. 80×56,5 cm
11337.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1973 Halálgyár az esőerdőben, filmplakát, papír, Egyetemi Nyomda, hajtásnyomokkal, 57x41 cm
11338.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
1967 Hő- és fénysugárzás ártalmai ellen védjük (...), felvilágosító plakát, papír, Offset-nyomda, hajtva, lapszéli sérülésekkel, 69,5x49,5 cm
11339.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
1964 Holló László grafikái, Magyar Nemzeti Galéria. Plakát, ofszet, papír. Katona jelzéssel a plakáton. Fotó: Petrás István. Offset Nyomda. Feltekerve. Lapszéli apró sérülésekkel. Gyűrődésekkel. 82×56 cm
11340.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Homolya Gábor (1956-): Budapest nagydíj, Nemzetközi Atlétikai Verseny, Népstadion, 1980. Ofszet, papír, jelzett a plakáton, Kartográfiai Vállalat, feltekerve, lapszéli apró szakadásokkal és gyűrődésekkel, 96x67 cm
11341.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1982 Így élünk az úttörőgárda egészségőr szakalegységben, palkát, papír, Kartográfiai Vállalat, Bp., feltekerve, apró lapszéli szakadással, 49,5x69 cm
11342.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
1960 Japán művészete az Edo korszakban villamosplakát, lapszéli apró szakadásokkal, 14x27 cm
11343.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
2017 John Wick: 2. felvonás és A sötét ötven árnyalata, kétoldalas filmplakát, hajtásnyomokkal, apró lapszéli szakadásokkal, 80×56 cm
11344.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Jules-Alexandre Grün (1868-1938): La Cigale, modern reprint plakát, Antik Print, Amsterdam kiadása. Hajtva. Lapszéli apró szakadásokkal. 82x56 cm
11345.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események