1969 Fónyi Géza festőművész kiállítása, Műcsarnok. Plakát, ofszet, papír, Offset Nyomda. Katona jelzéssel a plakáton. Fotó: Szabó-Wahr. Lapszéli apró szakadásokkal és ázásnyomokkal. Feltekerve. 81×56 cm
1973 Graphik aus der Litauischen USSR, Staatliche Museen zu Berlin. Plakát, papír. Feltekerve. Hajtásnyommal. Lapszéli apró szakadásokkal. Kisebb ázásnyomokkal. 81×57,5 cm
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Rokkantak napja, 1981. Plakát, papír, jelzett a plakáton, feltekerve, kisebb gyűrődésekkel, apró lapszéli szakadásokkal, 96,5x66,5 cm
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Üdülnek a dolgozók gyermekei, 1950 körül. Kisplakát, papír, jelzett a plakáton, lapszéli apró sérülésekkel és kisebb szakadásokkal, krétával firkált, hajtásnyommal, 24x17 cm
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
Aktuális híreink
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig
Licitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Nyitvatartás: H-CS: 12-17