Plakát

Tételek száma: 231

Bánki László (1916-1991): Biztosított utazás, 1969. Plakát, papír, jelzett a plakáton, Egyetemi Nyomda, 82x56,5 cm. Feltekerve. Hajtásnyommal. Lapszéli egészen apró szakadással.
11250.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
2011 Barátság extrákkal, magyar filmplakát, papír, feltekerve, lapszéli apró szakadásokkal és gyűrődésekkel, 97,5x68 cm
11251.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1977 Benkó Dixieland Band plakát, papír, Design. Diner Tamás, Sajnovits Sándor, Globus Nyomda, gyűrődésekkel, apró lapszéli sérülésekkel, feltekerve, 84x59 cm
11252.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Bernáthy Sándor (1949-2012): Szkárosi &amp; Konnektor Rt., Binder Károly, Dés László stb., Egyetemi Színpad, 1987. Underground-alternatív plakát, papír, jelzett a plakáton, 29,5x42 cm.
11253.

Bernáthy Sándor (1949-2012): Szkárosi & Konnektor Rt., Binder Károly, Dés László stb., Egyetemi Színpad, 1987. Underground-alternatív plakát, papír, jelzett a plakáton, 29,5x42 cm.

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
1995 Blaski János-Láng Tamás: Jiri Menzel - Ivan Csonkin, filmplakát, jelzett a plakáton, feltekerve, 59,5x42 cm
11254.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
2022 Blokád, filmplakát, papír, jelzés nélkül, feltekerve, apró lapszéli szakadásokkal, kisebb gyűrődésekkel, hátoldalán ázásnyommal, 98x68 cm
11255.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1965 Bólyi MEDOSZ S. E. labdarúgó-kézilabda plakát, papír, Pécsi Szikra Ny. mohácsi t., hajtásnyommal, 42×59 cm.
11256.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
1972 Budapest száz éve 1873-1973, kiállítás a Budapesti Történeti Múzeumban, plakát, papír, Egyetemi Nyomda, feltekerve, hajtásnyomokkal, ázásfoltokkal, lapszéli apró szakadásokkal és gyűrődésekkel, 82x56,5 cm
11257.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1974 Butterflies are free, velva print, plüsshatású poszter. Jelzett a plakáton. Kissé sérült. Feltekerve. 88x58 cm
11258.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
11259.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
ca 1960 Állami sorsjegy kisplakát, apró szakadással, 17x24 cm
11260.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
ca 1970 Az üveg művészete kisplakát, villamosplakát 17x24 cm
11261.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események