Bánki László (1916-1991): Biztosított utazás, 1969. Plakát, papír, jelzett a plakáton, Egyetemi Nyomda, 82x56,5 cm. Feltekerve. Hajtásnyommal. Lapszéli egészen apró szakadással.
1977 Benkó Dixieland Band plakát, papír, Design. Diner Tamás, Sajnovits Sándor, Globus Nyomda, gyűrődésekkel, apró lapszéli sérülésekkel, feltekerve, 84x59 cm
Bernáthy Sándor (1949-2012): Szkárosi & Konnektor Rt., Binder Károly, Dés László stb., Egyetemi Színpad, 1987. Underground-alternatív plakát, papír, jelzett a plakáton, 29,5x42 cm.
1972 Budapest száz éve 1873-1973, kiállítás a Budapesti Történeti Múzeumban, plakát, papír, Egyetemi Nyomda, feltekerve, hajtásnyomokkal, ázásfoltokkal, lapszéli apró szakadásokkal és gyűrődésekkel, 82x56,5 cm
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
Aktuális híreink
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig
Licitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Nyitvatartás: H-CS: 12-17