Plakát

Tételek száma: 231

cca 1985 Lamborghini Countach, Brad Wagner felvétele, Autobahn Graphics, printed in Japan, papír, bal alsó sarkában apró gyűrődéssel, 40,5x51 cm
11298.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
cca 1960 Maklári Ernő: Olvassa el az egészségügyi felvilágosítást. Plakát, papír, jelzett a plakáton, Terv Nyomda, hajtásnyomokkal, 46,5x34 cm
11299.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
cca 1960 Maklári Ernő: Védekezzünk! A rovarok ellen... Egészségügyi felvilágosító plakát, papír, jelzett a plakáton, javított, lapszéli szakadásokkal, 48x68 cm
11300.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
cca 1985 Mike Burstyn in Barnum, holland boradway musical plakát. Hajtva. Lapszéli apró szakadásokkal. Kisebb gyűrődésekkel. 118x82 cm
11301.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
cca 1965 Miklós Radnóti, de scritto verso la morte. Olasz plakát, papír. Hajtásnyomokkal. Lap alján néhány apró folttal. 48×20,5 cm
11302.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
cca 1970 Nápoly négy napja kisplakát. 24x16 cm
11303.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
cca 1950 Pál György (1906-1986): Első a kötelesség Cséplőgépről teljesítem a beszolgáltatást, a felesleget viszem a piacra. Kommunista propaganda kisplakát. / Hungarian communist propaganda. 23,5x16,5 cm
11304.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
cca 1986 Rocheteau/Madjer Mondial, labdarúgó világbajnokság futballista plakát, hajtás mentén szakadással, apró sérülésekkel, 82×58 cm
11305.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
cca 1958 Tartsuk be a megelőző tűzrendészet szabályait! Tűz esetén értesítsd a tűzoltóságot. Plakát, papír, Állami Nyomda, hajtásnyomokkal, lapszéli szakadásokkal, 49,5x69 cm
11306.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
cca 1960 Vilnrotter Miklós (-): Akarod, hogy hamarabb meggyógyuljon? - Feleslegesen ne látogasd kórházban fekvő hozzátartozódat és ismerősödet. Egészségügyi felvilágosító plakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Szikra nyomda, feltekerve,apró sérüléssel, lapszéli kisebb szakadásokkal, 57x39 cm
11307.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1982 Csiki László: Álkulcsok, magyarországi ősbemutató (Polgár Géza, Kuna Károly, Galkó Balázs), Gárdonyi Géza Színház, Eger, plakát, papír, hajtva, lapszéli apró szakadásokkal, ázásnyommal, 83×59 cm.
11308.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
1965 Csonka Mária - Maklári Ernő: Tüdőszűrést idejében! Egészségügyi felvilágosító plakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Athenaeum, lapszéli apró szakadásokkal, 67x47 cm
11309.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események