cca 1960 Maklári Ernő: Védekezzünk! A rovarok ellen... Egészségügyi felvilágosító plakát, papír, jelzett a plakáton, javított, lapszéli szakadásokkal, 48x68 cm
cca 1950 Pál György (1906-1986): Első a kötelesség Cséplőgépről teljesítem a beszolgáltatást, a felesleget viszem a piacra. Kommunista propaganda kisplakát. / Hungarian communist propaganda. 23,5x16,5 cm
cca 1958 Tartsuk be a megelőző tűzrendészet szabályait! Tűz esetén értesítsd a tűzoltóságot. Plakát, papír, Állami Nyomda, hajtásnyomokkal, lapszéli szakadásokkal, 49,5x69 cm
cca 1960 Vilnrotter Miklós (-): Akarod, hogy hamarabb meggyógyuljon? - Feleslegesen ne látogasd kórházban fekvő hozzátartozódat és ismerősödet. Egészségügyi felvilágosító plakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Szikra nyomda, feltekerve,apró sérüléssel, lapszéli kisebb szakadásokkal, 57x39 cm
1982 Csiki László: Álkulcsok, magyarországi ősbemutató (Polgár Géza, Kuna Károly, Galkó Balázs), Gárdonyi Géza Színház, Eger, plakát, papír, hajtva, lapszéli apró szakadásokkal, ázásnyommal, 83×59 cm.
1965 Csonka Mária - Maklári Ernő: Tüdőszűrést idejében! Egészségügyi felvilágosító plakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Athenaeum, lapszéli apró szakadásokkal, 67x47 cm
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
Aktuális híreink
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig
Licitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Nyitvatartás: H-CS: 12-17