Plakát

Tételek száma: 231

1970 Kajári, kiállítás a Magyar Nemzeti Galériában, plakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Offset-nyomda, feltekerve, 83x56,5 cm
11346.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Kakasy Éva (1950-): Az ígéret földje, 1976, rendezte: Andrzej Wajda, villamosplakát, Bp., Zrínyi Nyomda, jelzett a plakáton, hátoldalán a film ismertetője, 23x16 cm
11347.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1973 Kassák kiállítás a Petőfi Irodalmi Múzeumban. Plakát, papír. Magyar Hirdető. 1500 példány. 25×34 cm
11348.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
1982 Katonadolog, filmplakát, papír, Egyetemi Nyomda, hajtásnyomokkal, egészen apró lapszéli szakadásokkal, 56x41 cm
11349.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Kemény György (1936-): Szikrázó lányok, Bacsó Péter színes filmje, filmplakát, villamosplakát, jelzett a plakáton, Offset és J. Nyomda, 23,5x17 cm. Magyar pop art plakát!
11350.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Kemény György (1936-): Szórakozás?, 1971. Plakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Zrínyi Nyomda, 83,5x57 cm. Feltekerve.
11351.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
1979 Kéz kezet mos, filmplakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Offset és Játékkártya Nyomda, feltekerve, bal felső sarkában sérült, 57x39,5 cm
11352.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
2013 Kolibri-kód, filmplakát, papír, feltekerve, lapszéli apró gyűrődésekkel és szakadással, 97,5x68 cm
11353.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Kolozsváry György (1919-2004): Forradás c. film villamosplakátja, Bp., Egyetemi Nyomda, jelzett a plakáton, lapszéli apró szakadásokkal, 25,5x17,5 cm
11354.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1976 Kőmíves István (1949-2007): Narancsszínű tüzek éjszakája, filmplakát / moziplakát, ofszet, papír, Bp., Offset és J. Ny., 2090 pld., hajtva, apró lapszéli sérülésekkel, 81x56,5 cm
11355.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
1985 Konok Tamás, Hetey Katalin, Galerie L'Embellie, Montreux (Svájc), kiállítási plakát, ofszet, papír, 50×29,5 cm
11356.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
2011 Koszorúslányok, filmplakát, papír, feltekerve, néhány kevés apró gyűrődéssel, 98x68 cm
11357.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események