Die Deutsche Frage. Von Hitler bis heute. Texte und Hinweise hrsg. von Herlmut Sündermann. Leoni am Starnberger See, én., Druffel-Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Adatok a magyar királyi kincstári bányászat és azzal rokon ágazatok 1905. évi állapotáról. Közzéteszi a magyar királyi pénzügyministerium. Bp., 1906, M. Kir. Állami Ny., 173 p. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban, hiányos borítóval és gerinccel, a lapokon sérülésekkel, ázásnyomokkal.
Alte Deutsche Reichsadler. Hrsg. Freerk Haye Hamkens. Brüssel, 1944., Deutscher Verlag: Die Osterlingen. Német nyelven. Fekete-fehér egészoldalas képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
Pulszky Terézia: Egy magyar hölgy emlékiratai. Sajtó alá rendezte, az utószót és a jegyzeteket írta: Egyed Ilona. Magyar Hírmondó. Bp.,1986,Magvető. Pulszky Terézia (1819-1866) író, műfordító, újságíró, férje Pulszky Ferenc (1814?1897) politikus. Kiadói kartonált papírkötés. + Jókai Mór: Emléksorok. Napló 1848-49-ből. Szerk.: Nemeskéri Erika Bp., 1980, Magvető. Kiadói papírkötés.
Ludassy Mária: "Valóra váltjuk a filozófia ígéreteit." A francia felvilágosodástól a francia forradalomig. Bp.,1972,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
Joseph Aug. Lux: Das goldene Buch der Vaterländischen Geschichte für Volk und Jugend Österreichs. Mit Geleitwort von Bundeskanzler Dr. Kurt Ritter von Schuschnigg. Wien,én.,Gerlach&Wiedling, 356+4 p. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval.