Könyvek: Történelem

Tételek száma: 428

19836.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Paget, John: Magyarország és Erdély. Bp., Helikon. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19837.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19838.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Hitler hatvannyolc tárgyalása 1939-1944 I-II. kötet. A bevezető tanulmányt írta, a dokumentumokat válogatta, és a jegyzeteket készítette: Ránki György. Ford.: Soltész Gáspár. Tények és Tanúk. Bp.,1983., Magvető. + Székely Gábor: Hitler hatalomra jutása. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
19839.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

A Magyar Királyi Országos Levéltár Diplomatikai Osztályában őrzött pecsétek mutatója. 12 fénynyomatú táblával. Budapest, 1889. Országos Levéltár - Athenaeum Rt. ny. 38 p. + 12 t. Egyetlen kiadás. A címlapon, a belív néhány oldalán és néhány táblán régi gyűjteményi bélyegzés. Példányunk fűzése enyhén meglazult. Könyvtári duplum. Poss.: M. Kir. Igazságügyi Ministerium könyvtára; Pesterzsébeti Múzeum gyűjteménye. Kissé sérült gerincű korabeli félvászon kötésben, márványmintás festésű lapszélekkel, a gerincen és az első kötéstáblán egykori katalóguscímkékkel.
19840.

A Magyar Királyi Országos Levéltár Diplomatikai Osztályában őrzött pecsétek mutatója. 12 fénynyomatú táblával.
Budapest, 1889. Országos Levéltár - Athenaeum Rt. ny. 38 p. + 12 t. Egyetlen kiadás.
A címlapon, a belív néhány oldalán és néhány táblán régi gyűjteményi bélyegzés. Példányunk fűzése enyhén meglazult. Könyvtári duplum.
Poss.: M. Kir. Igazságügyi Ministerium könyvtára; Pesterzsébeti Múzeum gyűjteménye.
Kissé sérült gerincű korabeli félvászon kötésben, márványmintás festésű lapszélekkel, a gerincen és az első kötéstáblán egykori katalóguscímkékkel.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Das ungarische Unterrichtswesen in den Studienjahren 1884-85 und 1885-86. Auszug aus dem XV. Jahresbericht des k. ung. Ministers für Cultus und Unterricht. Bp., 1887, Kir. M. Egyetemi Nyomda, IV+304 p. Német nyelven. Korabeli, aranyozott egészvászon-kötésben.
19841.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Takáts Sándor: Szegény magyarok. Bp., [1927]. Genius, (Korvin-ny.), 499+1 p. Első kiadás. Bekötött papírborítóval. Átkötött félvászon-kötésben.
19842.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Scherr, Johannes: Germania. Zwei Jahrtausende deutschen Lebens. Kulturgeschichtlich geschildert von - - . Stuttgart, é.n. (cca 1880), W. Spemann. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötésben, kissé viseltes, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
19843.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

19844.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Debreczeni József 2 műve: A 2006-os ősz. 2012, DE. HUkönyv. ; Az új miniszterelnök. Bp., 2006, Osiris. Kiadói kartonált papírkötések.
19845.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

19846.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

19847.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft