Könyvek: Történelem

Tételek száma: 428

19908.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

19909.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Imre Sándor: Széchenyi születésének 150. évfordulójára. Bp., 1941, Magyarországi Református Egyház Egyetemes Konventje. 53p. Kiadói papírkötésben
19910.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kormány a mérlegen. 1990-1994. Bp., 1994., Korridor - Politikai Kutatások Központja. Kiadói papírkötés.
19911.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Joachim von Kürenberg: Schratt Katalin, a császárváros regénye. Ford.: ifj. Vajda János. Bp., 1999, Heraldika. Kiadói kartonált papírkötés.
19912.

Kikiáltási ár:
800 Ft

19913.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

19914.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Meisner, Heinrich Otto: Újkori oklevél- és irattan. (Kézirat.) Bp., 1954, Levéltárak Országos Központja, 110 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, helyenként kisebb lapszéli sérülésekkel.
19915.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Gudenus János József - Szentirmay László: Összetört címerek. A magyar arisztokrácia sorsa és az 1945 utáni megpróbáltatások. Bp., 1989, Mozaik. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
19916.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

19917.

Kikiáltási ár:
800 Ft

19918.

Kikiáltási ár:
800 Ft

19919.

(Anonymus) P. Magister: P. Magister quondam Bele Regis Hungariae notarius Gesta Hungarorum. Partes selectae. Edidit Ladislaus Juhász.
Budapest, 1932. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda (Prometheus-nyomda, Szeged). 1 t. (kihajtható címkép) + 31 + [1] p.
Anonymus "Gesta Hungarorum" című regényes honfoglalás-krónikájának, szemelvényes, latin nyelvű kiadása. Az első fedőborítón számozás.
(Fontes Latini ad historiam Hungaricam spectantes. Fasciculus III.)
Fűzve, kiadói borítóban, jó példány.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft