Könyvek: Történelem

Tételek száma: 428

Rolf Hochhuth - Hans-Henrich Koch (szerk.): Kaisers Zeiten. Bilder einer Epoche. München-Berlin, 1973, Herbig. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
19764.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

19765.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Stadler Frieda: Funchaltól Brüsszelig. Lequeitio királyi családunk életében. Bp., [1930], Pallas-ny., 85 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel, az utolsó lap hiányzik.
19766.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Sebess Dénes: Két Magyarország. Az elmúlt század politikai eszményei. Bp., Könyvbarátok Szövetsége. Félbőr kötés, kopottas állapotban.
19767.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

19768.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Huszár Tibor - Szabó János: Restauráció vagy kiigazítás. A kádári represszió intézményesülése 1956-1962. 1999, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19769.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kaari Utrio: Éva lányai. Az európai nő története. 1989, Corvina. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19770.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Dr. Blasszauer Róbert (szerk.): Az Ihnetov munkanaplója. Vitéz Béldy Alajos vezérezredes Hadtörténelmi Levéltárban őrzött irataiból 1941-1943. Bp., 2002, Petit Real. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
19771.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

A Magyar Korona országai külkereskedelmi forgalmának havi eredményei. 1906. január-december. Szerk. és kiadja a Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1906, "Pátria"-ny. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, sérült gerinccel, helyenként sérült lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.
19772.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

19773.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Tóbiás Áron: A magyarok vére. Le sang des Hongrois. Tudósítások tollal - mikrofonnal. DEDIKÁLT! Paris / Budapest, Varga / Tóbiás. Kiadói papírkötés.
19774.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Újjáépítő magyarok. Az országépítés két esztendeje. Tildy Zoltán bevezető tanulmányával. Sajtó alá rend.: Gáspár László és Zsadányi Oszkár. (Bp., 1947), Kossuth (Szikra-ny.), 816 p. Oldalszámozáson kívül fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes borítóval, helyenként foltos lapokkal, lapszéli ázásnyomokkal.
19775.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft