Könyvek: Történelem

Tételek száma: 428

Parasztsors - parasztgond. 1919-1944. Összeáll. és a bevezetőt szövegeket írta: Kiss Dezső. Az előszót írta: Erdei Ferenc. Magyar Történelmi Társulat és Hazafias Népfront Könyvtára 1-2. Bp., 1960., MTT -Hazafias Népfront, 295 p. + 8 t. Kiadói papírkötés, kissé szakadt gerinccel, foltos, szakadt borítóval.
19788.

Parasztsors - parasztgond. 1919-1944. Összeáll. és a bevezetőt szövegeket írta: Kiss Dezső. Az előszót írta: Erdei Ferenc.
Magyar Történelmi Társulat és Hazafias Népfront Könyvtára 1-2. Bp., 1960., MTT -Hazafias Népfront, 295 p. + 8 t. Kiadói papírkötés, kissé szakadt gerinccel, foltos, szakadt borítóval.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Moravcsik Gyula: Szent László leánya és a bizánci Pantokrator-monostor Bp., 1923, 84p 4t. átkötött papírkötésben
19789.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kovrig Ilona: Pannonia. Officina Képeskönyvek. Bp.,1939.,Officina. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel
19790.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19791.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19792.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szilády Áron és Szilágyi Sándor (szerk.) Név - és tárgymutató a Török-magyarkori államokmánytár I.-VII. kötetekhez. Bp., 1874. Hoffmann és Molnár. 92p. Félvászon kötésben
19793.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19794.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Hóman Bálint: A magyar történetirás első korszaka. Pécs, 1923. Dunántúl 30p. Kiadói, kissé sérült papírborítóval
19795.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19796.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Nagy Miklós (szerk.): Magyarország képekben. Honismertető album I-II. Békéscsaba, (1989, Helikon - Közgazdasági és Jogi kiadó). Kiadói félvászon-kötés, reprint.
19797.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19798.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19799.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft